אילו טיפולים ניתנים בבית אבות סיעודי?

 
 
אנשים רבים יכולים להיבהל מהצירוף תשושי נפש אך בעזרת הבנה מעמיקה מה זה אומר ניתן להבין שזוהי אינה מחלה נפשית א פיזיולוגית אלא פשוט אוסף של מצבים בהם תפקוד המבוגר יורד משמעותית הן מבחינה פיזית והן מבחינה קוגניטיבית.

 

בית אבות סיעודי פתרון מעולה לתשושי נפש

 
 
בית אבות סיעודי הוא פתרון מושלם למבוגרים וקשישים שהגיעו למצב שהם צריכים עזרה יום יומית ובית אבות מול כרמל הוא המקום הכי טוב עבורם. בית אבות סיעודי נותן אפשרות לטיפולים רבים שמוצעים באופן שגרתי בלי צורך ללכת לרופא כיוון שיש צוות רפואי מנוסה שנמצא תמיד ומשגיח על כל דבר רע שיכול לקרות לאהובים שלכם שנמצאים בו.

 
 
 
בית אבות סיעודי
 
 
 
 

אילו טיפולים ניתנים בבית אבות סיעודי?

 
בטיפולים בבית אבות סיעודי ניתן למצוא טיפולים רפואיים ושיקומיים רבים. מצד אחד הטיפולים הרפואיים שניתנים הם טיפולים שגרתיים למדי. ניתן לבצע בדיקות רבות כחלק מהשגחה רפואית כמו למשל בדיקות דם, בדיקות רמות סוכר, בדיקת דופק ונשימה וכמובן בדיקה של כל תהליך שמצריך מעקב לאחר רופא. אחרי טיפול, קשה מאוד לילדים או לאחים לעזור לבני המשפחה שלהם ולכן בית אבות סיעודי כמו מול כרמל מציע לכם צוות מקצועי שיטפל בכל מה שצריך. לצד כל אלו, ניתנים טיפולי חירום בכל רגע נתון שמאפשרים הגנה מוחלטת על ביטחון בריאות הדיירים-תשושי הנפש.
 

טיפולים לתשושי נפש

 
מעבר לטיפולים הרפואיים שמוצעים בית אבות סיעודי מול כרמל מציע טיפולים סיעודיים אחרים שכוללים עזרה בהתנהלות ביום יום כולל מקלחת, הלבשה ועוד. אנשים רבים כמו תשושי נפש, חולי מחלות קשות כמו אלצהיימר ועוד, צריכים לקבל עזרה ראויה. הסיעוד מתבצע ברמה הגבוהה ביותר בעזרת תקשורת סבלנית ואדיבה בשפה של המטופל וכך ניתן לאפשר לו לחזור לחיים מעט יותר עצמאיים ממה שהיו לו קודם לכן.
 

כל סוגי הטיפולים מותאמים אישית

 
אצלנו במול כרמל תוכלו לקבל את כל הטיפולים הכי טוב והכי אדיבים וסבלניים לתשושי נפש ולבעיות רפואיות אחרות. מעבר למקצועיות הרבה שחייבת להיות בכל מקום חשוב מאוד צוות אכפתי ואדיב שנותן תחושה נעימה יחד עם כל השירותים שהדיירים צריכים כמו חדר פרטי עם אבזור נכון וריהוט איכותי. אנחנו במול כרמל מספקים שירותים סיעודיים ורפואיים לכל מי שצריך בחום ובאהבה ואתם מוזמנים להגיע לכאן ולהתרשם בעצמכם. 
רוצים לדעת עוד אודות טיפולים נוספים הניתנים בבית אבות בית כרמל?

לשיחת ייעוץ ופרטים נוספים חייגו עכשיו: