בית אבות בקיבוץ

 
כשעוברים למסגרת של שגרת חיים סיעודית, רוצים לעבור לסביבה המטופחת, הנעימה והבריאה ביותר – ולכם ברור מדוע רבים מחפשים סביבה מטופחת של בית אבות בקיבוץ. מול כרמל הוא בית אבות הממוקם בקיבוץ שער העמקים – וכעת תכירו אותנו מעט יותר.

 
 

אם חיפשתם בית אבות בקיבוץ - הגעתם למקום הנכון

 
מגיע שלב בחיים של רבים מאתנו בו אנחנו מבינים שהגיע הזמן לעבור לבית בעלת מסגרת סיעודית, או שאנחנו מבינים שהגיע הזמן להעביר את ההורים שלנו או קרובים אחרים שלנו למסגרת כזו – מסגרת שבה ניתן לקבל את הליווי היום יומי המקצועי והאיכותי ביותר בכל מה שנוגע לצרכים היום יומיים של בני ובנות הגיל השלישי, ולחיות באיכות חיים גבוהה במיוחד. איכות החיים הזאת נובעת בין השאר מסביבה נעימה ומטופחת, וברור מדוע בית אבות בקיבוץ הוא בעל פוטנציאל גבוה ביותר של איכות חיים.

 

כל מה שתוכלו למצוא בסביבה הקיבוצית והמטופחת של מול כרמל

 

בית אבות בקיבוץ - מתקנים איכותיים

 
בכל מה שנוגע לאיכות חיים, קשה להתחרות בבית אבות סיעודי כמו מול כרמל. המתקנים שלנו הם לא רק איכותיים ומעוצבים היטב, ומתאימים עבור הצרכים השונים של בני ובנות הגיל השלישי – אנחנו גם נמצאים בסביבה הפסטורלית של קיבוץ שער העמקים, מה שמבטיח את איכות החיים הגבוהה של הדיירים שלנו בבית אבות בקיבוץ.
 
 
 
 

צוות מקצועי בכל תחום –

 
כמובן שאיכות החיים של הדיירים שלנו לא נובעת רק מהמתקנים שלנו, אלא בעיקר ממי שמאייש אותם. במול כרמל מועסק צוות נרחב של אנשי מקצוע סיעודיים וטיפוליים ברמה הגבוהה ביותר – רופאים, אחים ואחיות, עובדת סוציאלית, דיאטנית, מטפלים בעיסוק ועוד. הצוות המקצועי והאיכותי שלנו מעניק לדיירים שלנו את הסביבה הבריאה ביותר, והדבר רק משתדרג מהסביבה הפסטורלית ומפעילויות הפנאי העשירות שלנו.

 

לא רק סביבה פסטורלית – מול כרמל הוא קודם כל משפחה

 
הצוות המקצועי שלנו, המתקנים שלנו וההקפדה שלנו על איכות החיים של הדיירים שלנו, הופכים את מול כרמל למסגרת טיפולית ואישית ברמה הגבוהה ביותר. היותנו בית אבות בקיבוץ, עם סביבה פסטורלית ונעימה ואיכות חיים גבוהה באמת – הופכת את מול כרמל לבית חם ואוהב.

 
 
 
 
לשאלות בירורים ופרטים נוספים אודות בית אבות בקיבוץ צלצלו עכשיו -