בית אבות יוקרתי

 
בשנים המתקדמות של החיים מוצאים את עצמם קשישים רבים במצב רפואי מוגבל. מלבד ליכולת הפיסית המוגבלת, גם הנפש עלולה להיות תשושה. זו הסיבה לכך שרבים הם הקשישים שעוברים לגור במקום ייעודי אשר יספק להם את תנאי החיים המתאימים שיאפשרו להם להזדקן בכבוד. אחד ממקומות המגורים הטובים ביותר לקשישים הוא בית אבות. מדובר על מוסד מיוחד אשר נבנה והוקם במיוחד עבור קשישים במצבים שונים, במקום זה גרים הקשישים ומקבלים מענה כוללני לכל הצרכים הנוכחיים שלהם. וזאת באמצעות צוות רב תחומי שעובד במקום ומספק מענה לכל אחד מהקשישים. המטרה המוצהרת של בית אבות יוקרתי היא לספק לקשישים שגרים בבית תנאי חיים נאותים לשימור המצב הבריאותי שלהם ולאיכות חיים טובה.
 

 
 

מהו בית אבות יוקרתי?

 
 
ההבדל בין בית אבות יוקרתי לבית אבות עממי הוא ברמת החיים של הדיירים. ממש כמו בשנים המוקדמות, גם בשנות הזקנה מגיע לקשיש ליהנות מאיכות חיים ומרמה שמתאימה להרגלים שלו. ולכן, קשיש שתמיד חי בתנאי חיים יוקרתיים ונהנה מרמה גבוהה, יוכל לקבל זאת גם בשנות הזקנה עת הוא ישהה בבית אבות. בבית אבות יוקרתי המבנה מתקדם ומעוצב בסגנון מוקפד, החדרים מעוצבים ומאובזרים כיאות, וגם הצוות המקצועי במקום מקצועי ומיומן וחותר לספק לכל קשיש את הטיפול ברמה מיטבית.
 
 
 
בית אבות יוקרתי
 
 
 
 

האוכל בבית אבות יוקרתי

 
גם בעניין האוכל יש הבדל בין בית אבות סטנדרטי לבית אבות יוקרתי. בבית אבות יוקרתי ירכיבו תפריט דיאטטי מותאם אישית על ידי דיאטן. כך שכל קשיש יקבל את המענה התזונתי המתאים לו אישית. כמו כן תהיה התייחסות רבה לטעמים ולגיוון בארוחות.
 

פעילויות וחיי חברה

 
בית אבות יוקרתי משקיע משאבים רבים באווירה ובמענה כוללני לכל קשיש וקשיש. בין היתר מפעילים פעילויות שונות שנועדו למלא את יומם של הדיירים, ולצקת לתוכם עניין ומשמעות. הקשישים העסוקים ירגישו באופן כללי טוב יותר והימים שלהם יחלפו עליהם בנעימים. האווירה הנעימה והעשייה ישפרו את ההרגשה שלהם וכתוצאה מכך גם המצב הבריאותי שלהם יהיה טוב יותר.
 

מול כרמל – מה מיוחד בבית האבות?

 
אחד מבתי האבות המובילים בקטגוריה של בית אבות יוקרתי הוא מול כרמל. מדובר על בית אבות מוביל אשר ממוקם בצלו של הכרמל. המקום מאופיין באווירה רוגעת וביתית. המתחם מוקף בצמחיה והנופים הקיימים במקום בהחלט משפיעים על האווירה הכללית. בית האבות מול כרמל זכה בדגל היופי לבתי אבות פרטיים. וזאת הודות לפעילויות בתחום שמירה על איכות הסביבה, פעילות העשרה לדיירים ועוד. אכן, דיירי בית האבות נהנים מאיכות חיים טובה ואווירה שלווה ונעימה שמשפרת את התחושה האישית שלהם. אכן, כאן נהנה כל קשיש מתנאי חיים נאותים אשר מאפשרים לו להזדקן בכבוד. הצוות המקצועי קשוב לצרכים האישיים של כל אחד מהדיירים, וחותר לתת לכל קשיש מענה מושלם לצרכים שלו. כאן נהנים משלווה ומאווירה נעימה, ומימים באווירה קסומה.
 
לפרטים נוספים אודות בית אבות יוקרתי – מול כרמל - צלצלו אלינו עכשיו: