בית אבות סיעודי
 
 
 
 
 
gold-factor
 
 
 
עומד בסטנדרט חווית שירות
מזווית הדיירים ובני המשפחה
ומשתייך לנבחרת בתי אבות המובילים
ברמת איכות השירות
 
 
 
 
 
 
 
5
6 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
 
072-3234783
 
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בית אבות לתשושי נפש - מחלקה לתשושי נפש מול כרמל

 
יש לא מעט בתי אבות לתשושי נפש באזור חיפה והקריות ובכלל באזור הצפון כולו. השאלה היא מה ההבדל בין כל בתי האבות האלו ומה מייחד כל אחד ואחד מהם. הנה כמה דברים שחשוב מאוד שתדעו לקראת הבחירה המשמעותית ביותר עבור יקירכם, בחירת בית האבות אליו תבחרו שיעבור.

 
 

איך למצוא בית אבות לתשושי נפש מתאים?

 
חשוב לזכור כי לא כל בית אבות הוא בית אבות לתשושי נפש. בעוד יש בתי אבות רבים בארץ, רק חלקם יוכלו לספק את התמיכה, השגרה והטיפולים שתשושי נפש זקוקים להם. תשושי נפש צריכים תמיכה סיעודית לאורך כל היום, לפי רמות שמשתנות לפי מצבו הרפואי וגם לפי רצונו להיות עצמאי, ואסור לשכוח כי ההעדפה האישית של הקשיש תהיה חשובה גם היא, חרף מצבו הרגיש. כדי למצוא בית אבות מתאים באזור חיפה והצפון צריך להבין מה הייחוד שלו אך יותר מכול, מה מתאים עבורכם.

 
 

לבחון מה המקום המתאים ביותר עבור המטופל

 
בית אבות לתשושי נפש מול כרמל נמצא בקיבוץ שער העמקים, באווירה כפרית ונוף מושלם. המטופלים שלנו מקבלים טיפול מסור ואוהב ויחס אישי. אנו אוהבים אותם אחד אחד וומשתדלים שירגישו בבית, דבר שמאוד חשוב לעשות במיוחד כאשר מדובר במחלקה לתשושי נפש.
 
 
 
בית אבות לתשושי נפש
 
 
 
 

דעו מה ההבדל בין בית אבות לדיור מוגן

 
ההבדל בין בית אבות לדיור מוגן הם המתקנים. המתקנים יכולים להיות בסטנדרטים אחרים וכאן נכנס גם שיקולי התקציב. יש בתי אבות שיכילו חדר אוכל יוקרתי ובריכה, טיפולי ספא וכמובן שגרה פעילה עם הפעלות מגוונות ולעתים אף סיורים, בעוד שדיור מוגן יציגו שגרה רגועה יותר, לעתים מבחירה לאופי המקום, מקום עם הרבה יותר עצמאות עבור המטופל.

 
 
 
 

היכרות עם הצוות המטפל

 
אחד הדברים החשובים ביותר הוא מפגש עם הצוות הסיעודי המטפל. מומלץ מאוד להרגיש את הכימיה עם האנשים איתם יקירכם ילכו לבלות את שארית חייהם, כך על פי האינטואיציה שלכם תוכלו לבדוק האם המקום מתאים עבור יקירכם.

 
 
 

בית אבות לתשושי נפש – למה דווקא מול כרמל?

 
אנו במול כרמל מציעים לכם את המקום המושלם ביותר מכל הבחינות. צוות מסור, אדיב ומקצועי, מתקנים חדישים ואווירה שלווה ומיוחדת. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם עוד היום!


 
בית אבות לתשושי נפש - מול כרמל
 
 
אנו במול כרמל מציעים לכם להגיע לבית האבות המורשה שלנו ולקבל חיים חדשים. אנו כאן לשירותכם לכל שאלה ולכל ייעוץ, פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם עוד היום!