בית אבות סיעודי
 
 
 
 
 
gold-factor
 
 
 
עומד בסטנדרט חווית שירות
מזווית הדיירים ובני המשפחה
ומשתייך לנבחרת בתי אבות המובילים
ברמת איכות השירות
 
 
 
 
 
 
 
5
6 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
 
072-3234783
 
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דיור מוגן יוקרתי

 
לא קל לבחור דיור מוגן עבור האנשים הקרובים אלינו, וכשמגיע הזמן שבו אנחנו מבינים שצריך לעשות זאת – אנחנו רוצים לוודא שאנחנו נותנים להורים או לקרובי המשפחה המבוגרים האחרים שלנו את הפתרון האיכותי ביותר.

 
 

בחירת דיור מוגן יוקרתי - ליקירכם מגיע הטוב ביותר

 
 
אנחנו רוצים להבטיח לקרובים אלינו דיור שיספק להם אווירה ביתית לא שלא נופלת ואף עולה על זו שיש להם בבית. במקרים רבים, המגורים בבית הופכים לנטל לא פשוט על האדם המבוגר, שנשאר בודד ומתקשה לדאוג לעצמו. במצב כזה, חשוב להשקיע ולמצוא דיור מוגן יוקרתי עבורו – בכדי שיוכל ליהנות מאיכות החיים המגיעה לו בגיל הפרישה.

 
 
 
דיור מוגן יוקרתי
 
 
 
 

איכות חיים גבוהה מתחילה ברמת חיים גבוהה

 
כשמדברים על דיור איכותי, הכל מתחיל ונגמר בחדרים האישיים של כל דייר ודיירת. החדרים צריכים להיות מרווחים ומאובזרים, להתאים לצרכים של האוכלוסייה המבוגרת הנמצאת בהם, ולאפשר מרחב אישי נוח ומרחב אירוח נעים כאשר המשפחה מגיעה לבקר.
 

לא רק החדרים – פעילויות והעשרה כחלק מפתרון הדיור היוקרתי

 
כמובן שדיור מוגן יוקרתי לא משאיר את הדיירים שלו בחדרם בלבד, וחלק מהפתרון היוקרתי והאיכותי שאתם רוצים להעניק לקרובים אליכם כולל גם את החיים שמחוץ לחדר. דיור ברמה הגבוהה ביותר מספק לדיירים שלו פעילויות שונות, הרצאות העשרה, חוגים, ובאופן כללי מוצא את הפעילות המהנה ביותר והמתאימה ביותר לכל אחד ואחת מדייריו. זהו עיקרון חשוב מאין כמותו באיכות החיים של הדיירים בדיור המוגן.

 

צוות מיומן ומקצועי הופך את המגורים בדיור המוגן לחוויה ביתית ועוטפת

 
בסופו של דבר, תחושה ביתית מגיעה מאנשים יותר מכל דבר אחר. כשהאנשים שעוטפים אתכם נותנים לכם תחושה מטפלת ומטפחת של בית, התחושה היא אכן ביתית ויוקרתית. משום כך, פתרון של דיור מוגן יוקרתי חייב לכלול צוות מיומן ברמה הגבוהה ביותר, עם אנשי מקצוע בתחום הסיעוד, הרפואה, התזונה והתעסוקה – הכל בשביל לתת את המעטפת התומכת מבחינה בריאותית ואישית הנחוצה לכל דייר בדיור המוגן.
 

אם אתם רוצים פתרון דיור בטוח, מקצועי ויוקרתי – בואו לבקר במול כרמל

 
אם אתם מחפשים דיור מוגן ברמה – עם מתקנים ברמה הגבוהה ביותר, פעילויות העשרה מהנות, חדרים מרווחים וצוות מיומן ומקצועי שמעניק יחס אישי – מול כרמל זו בדיוק המסגרת עבורכם. בואו לבקר ותיווכחו בעצמכם.


 
לפרטים נוספים אודות דיור מוגן יוקרתי – מול כרמל - צלצלו אלינו עכשיו: