דיור מוגן סיעודי

 
מעבר למסגרת של דיור מוגן במקרים רבים הולך ביחד עם צורך בשירות סיעודי קבוע ומקצועי. במידה ואתם הבנתם שהגיע הזמן להעביר את האדם הקרוב אליכם לדיור מוגן סיעודי ומקצועי, יש המון דברים שחשוב לדעת – ולכן קיבצנו עבורכם הכל במאמר זה.

 
 

מדוע מעבר לדיור מוגן הוא הפתרון הנוח ביותר בגיל השלישי?

 
 
דיור מוגן הוא למעשה המקום בו נפקיד את היקרים לנו על מנת לעזור להם לחיות יותר טוב ופשוט, ולקבל עזרה תומכת ומקצועית. הדיור המוגן יענה לתשושי הנפש על צרכיהם מחדרים נוחים, צוות סיעודי צמוד, מחיי חברה ופעילויות העשרה שונות המתאימות לגיל השלישי, ובאופן כללי מאיכות חיים – מדובר בפתרון אידאלי עבור בני ובנות הגיל השלישי.

 
 
 
דיור מוגן סיעודי
 
 
 
 

דיור מוגן סיעודי – שילוב הצרכים הרלוונטיים לגיל השלישי

 
הצורך בנוחות של דיור מוגן אכן משולבת גם בצורך בסיוע יום יומי בפעילויות כמו עזרה בלבוש, אכילה, התניידות ועוד – בהחלט יתכן כי המסגרת המתאימה ביותר לתשושי נפש היא דיור מוגן סיעודי, משום שהמטופלים מקבלים גם סיוע רפואי ומקצועי וגם תמיכה ועזרה בהתמודדות שיגרת היום יום. חשוב מאוד להתאים את המסגרת לצרכי המטופל, ולבדוק שאכן המקום יענה על כל הדרישות.
 

מה חשוב לבדוק לפני שאתם בוחרים במסגרת סיעודית של דיור מוגן?

 
לפני שתבחרו בית אבות סיעודי ליקירכם חשוב ישנם כמה דגשים שניתן לשים לב אליהם וחשוב לזכור. ראשית, יש לבדוק שמדובר במיקום שקרוב למשפחה בכדי לאפשר ביקורים תכופים, נוחים, וגמישות של המשפחה ושל הקשיש גם יחד. מעבר לכך, חשוב לוודא שמדובר במקום שיענה על חיי נוחות המטופל מבחינת המתקנים הקיימים בו, וכמובן בהיבט הצוות הסיעודי והרפואי.

 

האם חשוב לשלב צרכים רפואיים וסיעודיים?

 
הכרחי מאוד שבמסגרות של בית אבות סיעודי יינתן דגש מאוזן ויהיה שילוב בין הצורך הרפואי של המטופל לצורך הסיעודי. חשוב לזכור כי בכל בית אבות הטיפול והנהלים שונים. בבית אבות מול כרמל הנמצא בצפון אנו עושים את מירב המאמצים להעניק את הפתרונות האיכותיים ביותר בשני התחומים גם יחד.

 

מול כרמל – דיור מוגן סיעודי שיעניק את הטוב ביותר ליקירכם

 
אם אתם גרים באזור הצפון, ואתם מחפשים מסגרת דיור סיעודי נעימה ומשפחתית עבור תשושי נפש או אדם יקר אליכם, אנו כאן בשבילכם. אנו בצוות מול כרמל מתמחים בתחום הסיעוד מזה שנים רבות ומשתדלים לענות לכל הדרישות בצורה המקצועית ביותר.

 
לפרטים נוספים אודות דיור מוגן סיעודי – מול כרמל - צלצלו אלינו עכשיו: