בית אבות סיעודי
 
 
 
 
 
gold-factor
 
 
 
עומד בסטנדרט חווית שירות
מזווית הדיירים ובני המשפחה
ומשתייך לנבחרת בתי אבות המובילים
ברמת איכות השירות
 
 
 
 
 
 
 
5
6 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
 
072-3234783
 
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הגיל השלישי

 
יותר ויותר מבוגרים מגלים בשנים האחרונות את התחום של היכרויות בגיל השלישי. כל בית אבות סיעודי לדוגמא מציע כיום מגוון פעילויות משותפות לעידוד חיי החברה וחידוש קשרים בין גברים ונשים בגילאים דומים, אך ניתן לזהות את מאפייני המגמה גם במקומות נוספים.

הנה כמה סיבות לכך:

 
 

עלייה בתוחלת החיים –

 
הסיבה העיקרית לפופולאריות של היכרויות לגיל השלישי קשורה לעלייה בתוחלת החיים. מבוגרים חיים היום עד גילאים מבוגרים יותר וחלקם לא רוצים להעביר את הזמן לבד. ההיכרויות יכולות להיות על בסיס אפלטוני, רומנטי או ידידותי בלבד והן מתאימות לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים.

 

טכנולוגיה משופרת –

 
 
אופי הטכנולוגיה העומדת לרשות תשושי הנפש ומבוגרים עולה בקנה אחד עם השאיפה שלהם להכיר אנשים חדשים. בניגוד למה שנהוג לחשוב, אין צורך בידע טכני מורכב ומתקדם על מנת להשתמש באתרי אינטרנט או רשתות חברתיות. כל מה שצריך לעשות הוא לשמור על ראש פתוח ולהתעדכן לגבי תכניות העשרה של בתי אבות או מוסדות דיור רלוונטיים אחרים.

 
 
 
הגיל השלישי
 
 
 
 

תמיכה חברתית –

 
 
 
 
החברה מקבלת בהבנה את הצורך של מבוגרים בגיל הזהב בהיכרויות חדשות. יש כיום כלים חדשים שעומדים לרשות גברים ונשים ומבוגרים, סדנאות היכרויות מסודרות וחוגי העשרה לפיתוח תחביבים משותפים. התמיכה החברתית מסייעת למבוגרים לעשות את הצעדים הראשונים ולאזור אומץ.

 

חיים משותפים בבית אבות

 
אכן, ישנן היכרויות רומנטיות לגיל השלישי שנערכות באופן בלתי צפוי בתוך בתי האבות עצמם. כאשר גברים ונשים מבלים הרבה זמן יחד תחת קורת גג אחת, מתפתחות מערכות יחסים שלא תמיד ניתן לחזות מראש. חיים משותפים בבית אבות מלווים בשורה ארוכה של יתרונות ולכן הם מומלצים עבור מבוגרים מכל רחבי הארץ. כמו כן, התופעה של היכרויות לגיל השלישי לא קיימת רק בישראל והיא נפוצה ומקובלת גם במדינות נוספות בעולם.

 
 
 
 

אהבה בגיל השלישי

 
הגיל השלישי הוא בעצם הגיל להתחיל לחיות ולחוות מערכות יחסים אמיתיות ורומנטיות. אפשר להכיר אנשים חדשים גם בגילאים מבוגרים וניתן לעשות את זה במקומות שונים. מערכות היחסים מיועדות לגברים ונשים כאחד, והן זוכות לתמיכה רבה וגיבוי מצד החברה כי אין שום גיל המוגבל לאהבה.

 
לשאלות בירורים ופרטים נוספים צלצלו עכשיו -