בית אבות סיעודי
 
 
 
 
 
gold-factor
 
 
 
עומד בסטנדרט חווית שירות
מזווית הדיירים ובני המשפחה
ומשתייך לנבחרת בתי אבות המובילים
ברמת איכות השירות
 
 
 
 
 
 
 
5
6 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
 
072-3234783
 
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

היכרויות לגיל השלישי

 
יש הרבה דברים שבית אבות מצליח לספק למבוגרים ולקשישים. מעבר לצד הרפואי והסיעודי שאנו מכירים מבתי אבות ולרגע אף נדמה לנו שהם ההיבטים היחידים, בתי אבות ברחבי הארץ מספקים למבוגרים ולקשישים רבים פלטפורמה חברתית הרבה יותר עשירה ממה שהיה להם מקודם.

 
 

היכרויות לגיל השלישי בבתי אבות הן דבר שכיח

 
במבנה כזה ומסגרת חברתית עשירה כמושל בית אבות הגיל השלישי יכול למצוא אהבות חדשות אפילו בגילאים מתקדמים ביותר וגם אם לא אהבות אז חברויות וקשרי ידידותית חדשים למחייה משותפת ועם זאת, הכול בעצמאות מוחלטת ופרטיות לכל אחד.

 

אהבה בגיל השלישי אפשרית ביותר

 
 

למה בית אבות סיעודי?

 
מבוגרים רבים מהגיל השלישי מגיעים לבית אבות אחרי שמצבם הרפואי הידרדר. מצב רפואי יכול להידרדר בעקבות מצב נפשי רעוע ובדרך כלל בגיל מתקדם מאוד איבוד של בן זוג לחיים יכול להיות מכה שקשה לצאת ממנה. אנחנו בתור ילדים לא תמיד יכולים להיות שם עבור אבא או אימא בכלך רגע ויש לנו ילדים משלנו שצריכים תשומת לב בעצמם. מצב כזה יכול להותיר את בית האבות כאפשרות הטובה ביותר להיכרויות לגיל השלישי במסגרת חברתית חדשה שתעניק לו תשומת לב ויכולת להכיר אנשים בני גילו.
 
 
 
הגיל השלישי
 
 
 
 

כיצד בית אבות מול כרמל תורם?

 
 
 
 
בבית אבות הכרויות לגיל השלישי נעשות בצורה מבוקרת ותומכת . רגשות כמו של חיבה ואהבה הם רגשות שבשלב מסוים נעלמות עם השנים אפילו כשיש לנו עוד בני זוג בקשר נוכחי. מצב כזה נפתר בקלות על ידי מסגרת חברתית שמגבשת את הדיירים עצמם בפעילויות שוברות שגרה שיכולות לגרום לכל אחד להתאהב. במהלך השהות בבית אבות המבוגרים יכולים למצוא מכנה משותף עם אדם אחר ולהתאהב זה בזה ממה כאילו היו צעירים. השגרה הזו הכרחית גם לבריאות שלהם כיוון שכולנו בני האדם טיפוסים חברתיים מאוד שצריכים להישען אחד על השני.


 

בית אבות מול כרמל מושלם לבני הגיל השלישי

 
אכן, ישנן היכרויות רומנטיות לגיל השלישי שנערכות באופן בלתי צפוי בתוך בתי האבות עצמם. כאשר גברים ונשים מבלים הרבה זמן יחד תחת קורת גג אחת, מתפתחות מערכות יחסים שלא תמיד ניתן לחזות מראש. חיים משותפים בבית אבות מלווים בשורה ארוכה של יתרונות ולכן הם מומלצים עבור מבוגרים מכל רחבי הארץ. כמו כן, התופעה של היכרויות לגיל השלישי לא קיימת רק בישראל והיא נפוצה ומקובלת גם במדינות נוספות בעולם.

 
 
 
 
מאחלים למצוא ליקירכם את שאהבה נפשם? בית אבות מול כרמל הוא המקום המושלם!

לייעוץ בפרטים נוספים וחשובים חייגו עכשיו: