כיצד ניתן לדעת איך לבחור בית אבות?

 
 
בחירת בית אבות היא שלב מסוים שלא חשבנו שנצטרך להגיע אליו אך עם התקדמות השנים גם ההורים שלנו צריכים מקום איכותי ואדיב ברגע שהם מגיעים לגיל שהם צריכים עזרה מתמדת בשגרת היום יום. בית האבות יכול להיות מסגרת מאוד נוחה ומוגנת למבוגרים וקשישים רבים אך הבחירה של בית האבות צריכה להיות יחד עם ההורים והילדים.

 

בית אבות בקיבוץ - כל מה שחשוב לזכור

 
 
בחירת בית אבות בקיבוץ היא בחירה חשובה הרבה יותר כיוון שהיא יכולה לקבוע הרבה לא רק על מצבו החברתי של האהוב שלנו, אבא, אימא, סבא או כל בן משפחה אחר, אלא את עתידו הרפואי והשיקומי במצבי מסוימים. בית אבות בקיבוץ הוא אחד הפתרונות הטובים ביותר ואנחנו במול כרמל מציעים לכם מקום שקט ורגוע.

 
 
 
בית אבות
 
 
 
 
הצד הרפואי חשוב מאוד. למרות כל ההיבטים החברתיים והאיכותיים ללינה ולשגרת חיים חשוב מאוד לבחור בית אבות שמעניק סיוע בכל מה שצריך. בתי אבות רבים מעניקים סיוע בדברים הכי קטנים החל מליווי לקופת החולים כשיש תור, ניקיון החדר מתי שעולה צורך ואם יש צורך בטיפול רפואי מתמשך כמו פיזיותרפיה או בדיקות שונות הן יתאפשרו בקלות.
 

חוגים לגיל השלישי במוסד הסיעודי

 
בית אבות צריך להיות מקום שבו המבוגר ישמח להיות ולכן יש צורך בסדר יום חברתי מאוד. כולנו אנשים חברתיים שצריכים את הפעילויות אפילו במשחקי החברה הפשוטים ביותר. מנגנון כזה שיכול להכיר בין אותם גילאים וליצור יחד חוגים חברתיים חדשים הוא דבר מעולה לכל אחד ולכן הוא קריטריון חשוב מאוד בבית אבות בעיקר אצלנו במול כרמל.

 
מעוניינים להתרשם מבית אבות סיעודי בקיבוץ? מוזמנים ליצור קשר לפרטים נוספים!

לשיחת ייעוץ מידע נוסף חייגו עכשיו: