בית אבות סיעודי
 
 
 
 
 
gold-factor
 
 
 
עומד בסטנדרט חווית שירות
מזווית הדיירים ובני המשפחה
ומשתייך לנבחרת בתי אבות המובילים
ברמת איכות השירות
 
 
 
 
 
 
 
5
6 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
 
072-3234783
 
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בקרב גיל הזהב ישנן מחלות המתפתחות בעקבות ביגור הגיל, כמו למשל מחלת האלצהיימר. מחלה זו היא מחלה מאוד נפוצה במיוחד בקרב בני הגיל השלישי. המושג הכללי יותר של מצבים אלו נקרא תשישות נפש, תשוש נפש הרבה יותר פגיע מכל קשיש אחר והירידה במצבו השכלי יכולה להמשיך להידרדר. מה אפשר לעשות כדי לשפר את המצב?

 

אבחון ומציאת מסגרת מתאימה

 
 
 
 
כדי להבין מה מצבו האמיתי של תשוש הנפש, יש צורך להגיע לאבחון מקצועי. האבחון חייב להתבצע עם רופא מומחה מהתחום שיוכל להבהיר את מצבו ואת האפשרות הטובה ביותר עבורו בהתאם לממצאים. יש רמות משתנות לבעיה ולא תמיד ברורים לנו כל הסימנים, לעתים רק לאחר זמן ממושך ניתן לעלות על בעיות שכחה ובעיות התנהגותיות הנגרמות כתוצאה מתסמיני הגיל המשפיעים על המוח. לתשושי הנפש בצפון יש פתרון לשגרת החיים והוא מעבר לבית אבות לתשושי נפש.

 
 
 
בית אבות לתשושי נפש
 
 
 
 
 

כיצד בית אבות סיעודי תורם ואף משפר את חיי התשוש?

 
 
ישנם כמה וכמה יתרונות משמעותיים במעבר קשישים לבית אבות סיעודי המתאים עבורם. אלו היתרונות העיקריים:

 

בטיחות ושמירה מקיפה

 
בבית אבות לתשושי נפש בצפון, ימצאו הקשישים את כל מה שהם צריכים. תהיה להם מסגרת תומכת ואוהבת שתעזור להם בכל שגרתם ולמעשה הם יוכלו להרגיש הרבה יותר עצמאיים ממה שהם היו אי פעם. כמובן שזו לא עצמאות מלאה ועדיין יהיו הרבה דברים שהם לא יוכלו לבצע לבדם, אך המתקנים מותאמים עבורם ולחצני מצוקה פזורים בכל מקום כך שיותר בטוח מזה לא הם לא יוכלו לקבל.

 

ביקורים חופשיים למשפחות

 
בבית אבות לתשושי נפש אפשר להגיע לבקר מתי שרוצים ואין כל הגבלה על היציאה והכניסה. הקשיש לא עובר למקום סגור להיפך, הוא עובר למקום משפחתי ואוהב שמאפשר לו לחיות כמו שהוא רוצה. מעבר לבית אבות לתשושי נפש בצפון בסך הכול פותח עוד אפשרות עבור הקשיש, כך שתמיד תהיה לו את החממה הבטוחה שלו.

 

טיפולים אלטרנטיביים ורפואיים

 
אצלנו במול כרמל ניתנים טיפולים אישיים עבור כל אחד ואחת מהמטופלים. אנו מתחייבים לצוות מסור ודואג שעומד על המשמר 24/7 ובנוסף לוקחים בחשבון את מצב הבריאות של כל אחד ואחת ובכך מתאימים לו טיפול מתאים ומסור.

 

מול כרמל – בית אבות לתשושי נפש בצפון

 
המעבר אינו פשוט, אך מעבר לכך ישנו המישור הנפשי שובר השגרה וכולל התאקלמות לא פשוטה בעבור תשושי הנפש. לכן חשוב מאוד לבדוק היכן נמצא המקום אליו עוברים. בנוסף, חשוב לבדוק שלבית האבות יש רישיון מטעם משרד הבריאות. יש להכיר את הצוות המטפל ולבחון את שגרת יומו של המקום ובכך להבטיח תיאום ציפיות ומעבר מושלם כמצופה.

 
 
אנו במול כרמל כאן לשירותכם לכל שאלה ולכל ייעוץ שתצטרכו. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם עוד היום!