מהם הדברים הנחוצים לדעת בעת המעבר לבית אבות סיעודי?

 
 
מעבר לבית אבות סיעודי אינו פשוט, לא עבורכם המשפחה ולא עבור תשושי הנפש. ישנן המון שאלות המוצפות בעת המעבר - האם טוב במקום החדש? האם הוא התרגל? האם הצוות מתייחס אליו יפה? האם עונים לכל הצרכים שלו? אלו שאלות לגיטימיות ולכן זה הזמן להבין כיצד בוחרים נכון ומסירים את כל הדאגות מראש.

 

כיצד בוחרים בית אבות סיעודי?

 
 
 
 
ישנם כמה כללים חשובים עליהם ניתן להקפיד על מנת למצוא את המקום המתאים ביותר עבור יקירכם. אלה הם הכללים אותם ניתן להקפיד לבדוק בעת מציאת המקום:

 
 
 

להבין מהי התמחות המקום

 
בחירת בית אבות עבור היקרים לכם מכל היא אינה בחירה פשוטה ובוודאי לא כשמדובר בבתי אבות סיעודיים, והדבר הראשון שצריך לברר היא מידת ההתאמה של הטיפולים במקום יחד עם הצוות המטפל, למצבו הרפואי של המבוגר. יש בתי אבות לחולי דמנציה ויש בתי אבות שמתמודדים עם מצבים קשים ביותר ולכן חשוב להבין מהי ההתמחות של בית האבות.

 

להגיע להתרשמות במקום

 
 
בנוסף, יש צורך לגשת למקום הספציפי ולראות בפועל את צוות העובדים ומהי רמת הטיפול בחיי היום יום בקשישים. תמיד חשוב להגיע לבית האבות ולהתרשם מהצוות והאווירה של המקום, לפעמים המקום מקבל במציאות התרשמות אחרת.

 

האם ישנן פעילויות למטופלים - אם כן מהן?

 
חשוב מאוד לברר קודם כל שיש שגרת פעילויות מעניינת למטופלים, ובנוסף, מה כוללת השגרה בבית האבות? האם יש פעילויות למטופלים באופן שגרתי? האם יש שגרה מתמסרת מבחינה רפואית? כל הפרטים האלו יהיו החשובים ביותר לקראת המעבר של בן משפחתכם שמגיע למקום החדש ומתחיל חיים חדשים.

 

שעות ביקור נוחות

 
בית אבות סיעודי חייב להיות נוח גם לביקורים שלכם. אמנם יקיר לבכם עובר לבית אבות אך זה עדיין לא אומר שאתם לא תראו אותו לעתים תכופות. תוכלו להגיע אליו מתי שתרצו וכמובן שלפחות בהתחלה הביקורים יהיו רבים ובתדירות גבוהה. חשוב שתבדקו מתי אפשר להגיע כי אם שעות הביקור לא יהיו נוחות, תהיה זו בעיה לא פשוטה.

 

בית אבות סיעודי מול כרמל כאן תמיד לשירותכם

 
אצלנו במול כרמל תמצאו צוות מסור ומקצועי שתמיד יהיה שם לרשות היקירים שלכם וכמובן אווירה נוחה שמותאמת לשלוות נפש לכל הדיירים. יחד עם צוות רפואי מיומן הדואג לטיפול אישי ומסור של 24 שעות עבור כל אחד ואחת מהדיירים.

 
 
אנו במול כרמל כאן לשירותכם לכל שאלה ולכל ייעוץ שתצטרכו. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם עוד היום!