מה הכי חשוב במעבר לבית אבות סיעודי

 
 
שלב מעבר לבית אבות יכול להיות מעבר מאוד לא פשוט. כל התקופה הזו בה כל בני המשפחה מתחילים להבין את משמעות חייהם של בני הגיל השלישי. זה יכול להתבטא בסימני מצוקה, שיכחה, וקריאה לעזרה מהסובבים הקרובים. בעקבות נסיבות אלו וכדי לתמוך בקרוב המשפחה 24 שעות עם טיפול סיעודי צמוד אשר ניתן בבית אבות סיעודי מול כרמל.

 

איך ניתן לבדוק בית אבות סיעודי?

 
 
 
 
יש הרבה יתרונות למעבר לבית אבות סיעודי ויש צורך לשקול היטב לאיזה בית אבות אנחנו מתכננים לעבור כאשר יש הרבה קריטריונים חשובים שנצטרך לשים לב אליהם. בית אבות כזה הוא בית סיעוד לבני הגיל השלישי בעל משמעות ואחריות עצומה עבור המבוגר שעובר ולכן בני המשפחה צריכים להגיע להתרשם, לשאול שאלות נכונות ובסופו של דבר לאחר לקיחת מסקנות להגיע להחלטה הנכונה ביותר בעבור היקר להם.

 
 
 
בית אבות סיעודי
 
 
 
 
 

מה הכי חשוב במעבר לבית אבות סיעודי?

 
 
  • בית אבות סיעודי צריך לספק את כל השירותים הרפואיים שאותו מבוגר צריך. הטיפול הרפואי חייב להיות מקצועי ומקיף וחולש על כל התחומים האפשריים. ברשות בית האבות צריכה להיות לפחות מרפאה אחת איכותית הכוללת את כל המכשירים והבדיקות הנחוצות, כולל צוות אחיות מקצועי בה יינתן מעקב רפואי צמוד ולקיחת מדדים בעת הצורך, טיפולי חירום ועוד.

  • בית אבות סיעודי חייב לספק שירות אישי ומתחשב בכל צרכי המטופל. העזרה הסיעודית יכולה להתבטא בהזנה, בהלבשה, ברחצה נכונה, סדר וניקיון, ומענה למטופל בכל רגע נתון. על כן, חשוב מאוד לבחור בצוות מסור, אכפתי, מכיל וקשוב. שיענה תמיד על כל צרכי המטופל וייתן לו להרגיש בבית.
 

בית אבות סיעודי - מול כרמל

 
מול כרמל מציעה עבור יקירכם את המקום המושלם. אנו נותנים מענה וטיפול 24 שעות ביממה, אנו מתייחסים לכל אחת ואחד ממטופלנו באופן אישי. אנו מציעים מגוון רחב של שירותי טיפוח, רפואה וכיף עבור מטופלנו. מול כרמל הוא לא בית אבות נורמטיבי הוא משפחה אחת גדולה! 
לבירור, ייעוץ ופרטים נוספים חייגו אלינו עכשיו ונשמח לענות לשירותכם: