מוסד סיעודי

 
בתקופת זמן מסוימת בחיים מצב בריאות תשושי הנפש איננו מאפשר טיפול עצמאי בבית, מבחינה בריאותית ומבחינה תרופתית. בשל זאת, סיטואציות אלו מצריכות טיפול פרטני צמוד ואחראי עובר יקירכם, וכאן נכנס צורך להעבירו למוסד סיעודי שידאג לכך.

 
 

מה ההבדל בין מוסד סיעודי למטפל סיעודי?

 
 
שירות מטפלים סיעודיים קיימים בבתי החולים, בדיור מוגן ואף בבתיהם הפרטיים של המטופלים. בית האבות הסיעודי לתשושי נפש הוא מקום המתעסק רק בטיפולים עבור אוכלוסיית הגיל השלישי, שם הם מקבלים טיפול פרטני עבור כל אחד ואחת מהמטופלים. הקשישים ייהנו משגרת פעילויות חברתיות בכל יום, השגחה צמודה וטיפול תרופתי במידת הצורך. מקום זה מיועד לקשישים שזקוקים לטיפול מקיף לאורך כל היום כאשר במקום ניתנת כל עזרה שהיא מפעולות בסיסיות כמו אכילה ורחצה, פעולות רפואיות וכמובן כל דבר נוסף אליו הוא יזדקק ושיוצא מן השגרה הרגילה.

 
 
 
מוסד סיעודי לתשושי נפש
 
 
 
 

אלו שירותים חשובים ניתנים במוסד הטיפולי?

 
אחד הדברים החשובים ביותר שניתן לקבל במוסד סיעודי הם שירותים רפואיים והשגחה צמודה למטופל. שירותים אלו חשובים והכרחיים ביותר כאשר מצבם של המטופלים יכול להידרדר בקלות בכל רגע נתון ועלינו להיות עם היד על הדופק והשגחה צמודה. למרות נוכחות מלאה של המטפלים, חשוב שאותו מוסד יציע טיפול מקיף מעזרה ראשונה ועד טיפולים תומכים אחרים.

 
 
 
 

שילוב פעילויות חברתיות לגיל השלישי:

 
דבר נוסף שחשוב מאוד במוסד סיעודי לתשושי נפש הם השתלבות חברתית. קשה מאוד לגור במוסד כלשהו בלי יכולת לבצע שום דבר שמזכיר שגרה מהנה מלאת תחביבים והפעלות ולכן חשוב מאוד למצוא מוסד המתאים פעילויות שמתאימות לקשישים סיעודיים, ופותח עבורם את האפשרות גם להכיר אנשים חדשים.


 
 
 
 

איך ניתן לבחור את המוסד הנכון?

 
בחירת מוסד סיעודי לתשושי נפש היא לא רגע קל עבור הקשישים, שמבין כל בתי האבות שקיימים מסביב לאזור מגוריהם יש לבחור את זה שאחוזי ההתאמה בו יהיו מושלמים ככל הניתן. אמנם שיקולי תקציב תמיד נכללים אך מעבר לכך מומלץ לבדוק את הפרטים הקטנים לעומק, מלחצני מצוקה שנמצאים במקומות נגישים עבור המטופלים, רמת ניקיון, איכות חדרים וכמובן הרושם הראשוני מהצוות המטפל. אל תתפשרו על איכות עבור יקירכם.


 

מוסד סיעודי לתשושי נפש - מול כרמל

 
במשפחת מול כרמל אנו מעניקים טיפולים תרופתיים, טיפולי טיפוח, פיזיותרפיה והכי חשוב יחס חם ואוהב עבור כל אחת ואחד מהמטופלים שלנו.

 
אנו מזמינים אתכם עוד היום לבקר במול כרמל, להתרשם מהמקום ומצוות המטופלים שלנו!

לבירור ופרטים נוספים צלצלו עכשיו: