מוסד סיעודי לתשושי נפש

 
תשוש נפש היא הגדרה רחבה מאוד לירידה ברמה הקוגניטיבית, והיא בדרך כלל פוקדת את האדם בגיל מתקדם, בגיל השלישי. במצב זה המציאות הופכת להיות קשה מאוד ואך מסוכנת עבור הקשיש, ויש צורך לעבוד למוסד סיעודי לתשושי נפש. במוסד זה הוא יקבל תמיכה מלאכה וכמובן טיפולים רפואיים במידת הצורך.

 
 

מדוע בית אבות לתשושי נפש היא בחירה נבונה?

 
לא פשוט להיות תשוש נפש, ועוד יותר לא פשוט להתמודד עם קרובינו שסובלים מכך. מטופלים תשושי נפש יתקשו לתפקד בכוחות עצמם והירידה בתפקודם השכלי יפגע גם בדרך כלל ברמה הנפשית וגם ברמה הארגונית. הקושי של המשפחה מתבטא בכך שיש צורך להקדיש זמן רב ועלויות לא קטנות. חשוב לזכור שיש דרך אחרת, אנו נועדנו על מנת לטפל במסירות רבה ומקיפה כל יום כל יום על מנת להעניק את היחס המושלם לקרוביכם. במוסד סיעודי לתשושי נפש יקבלו המטופלים מסגרת נוחה ובטוחה יותר עבורם.

 

מה מיוחד במוסד סיעודי לתשושי נפש?

 
 
יש כמה דברים חשובים המאפיינים מוסד סיעודי לתשושי נפש, אנא קראו עליהם בהמשך המאמר.

 

תמיכה מלאה בכל המשתמע מכך

 
במוסד סיעודי לתשושי נפש בני הגיל השלישי יקבלו תמיכה מלאה בכל רבדי החיים. התמיכה כוללת הזנה, רחצה, הלבשה, קניות במידת הצורך וכמובן כל פעולה שבה ייתקל הקשיש בבעיה. הדיירים יוכלו לקרוא לעזרה בכל רגע ומכל מקום כאשר כל המוסד מרושת בלחצני מצוקה וכמובן צוות מלא, מסור, מקצועי ואכפתי שתמיד יהיה שם עבורם.
 
מוסד סיעודי לתשושי נפש
 
 
 
 
 

פעילות מתאימה ובטיחות מלאה עבור תשושי הנפש

 
במוסד סיעודי לתשושי נפש המטופלים יוכלו להיות הרבה יותר פעילים ממה שהם היו בחייהם הרגילים. יש המון מצבים בהם הקשיש יוכלו לצאת מחוץ לביתם בעיר כדי לבצע הליכה ולא יסכנו את עצמם, כאשר בחוץ יש רכבים, אופניים חשמליות וסכנות רבות אחרות. במוסד הסיעודי הוא יוכל לשמור על שגרה פעילה וחברתית עם דיירים נוספים במצבו ובגילו.

 
מוסד סיעודי לתשושי נפש - מול כרמל
 
 
 

שיפור במצב הנוכחי

 
במוסד סיעודי זה ניתן לעצור את הידרדרות מצבו של תשוש הנפש על ידי פעילויות ותעסוקה שמשפרים את הזיכרון ובולמים את הדמנציה, פעילויות פנאי שמרגיעות את שגרת החיים ועוד. כמו כן, המתקנים יהיו בטוחים מאוד ומותאמים עבור מצבו וכך לא אמור להיות שום פרמטר שאינו בטוח עבורו.
 
 

מוסד סיעודי לתשושי נפש – מול כרמל כבוד ואהבת האדם

 
אנו במול כרמל מציעים לכם להגיע לבית האבות המורשה שלנו ולקבל חיים חדשים. אנו כאן לשירותכם לכל שאלה ולכל ייעוץ, פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם עוד היום!