בית אבות סיעודי
 
 
 
 
 
gold-factor
 
 
 
עומד בסטנדרט חווית שירות
מזווית הדיירים ובני המשפחה
ומשתייך לנבחרת בתי אבות המובילים
ברמת איכות השירות
 
 
 
 
 
 
 
5
6 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
 
072-3234783
 
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מטפל סיעודי

 
את המטפל הסיעודי אנו מכירים בעיקר מהאוכלוסייה המבוגרת אך יש הרבה דברים נוספים שכדאי לדעת על האפשרות הזו, על הצורך בו ועל הפעולות שהוא מסוגל לבצע. בסופו של דבר המטפלים הסיעודיים הם הידיים והרגליים של מטופלים רבים והם אלו שנותנים את המענה עד תום תקופת הסיעוד.

 
 

העבודה החשובה של המטפלים הסיעודיים

 
 
כל אחד ואחד יכול להזדקק בתקופה בחיים למטפל סיעודי שיהיה צמוד אליו 24 שעות ביממה, בין אם מדובר על רגעי הזקנה בהם מתחילים לאבד את כושר המחייה הרגיל שלנו, או מנגד, צעירים שחוו תאונה וכתוצאה מכך נפצעו, וכבר מגילאים צעירים זקוקים לעזרה בפעולות הכי פשוטות כמו רחצה והלבשה. חשוב לזכור, המטפל הסיעודי יכול להיות מטעם בית חולים, בית אבות, בסבסוד המדינה או מטפל פרטי בהתאם למצב המטופל וזכויותיו בהתאם למקרה הנוכחי.

 
 
 
מטפל סיעודי
 
 
 
 

מה חשוב לדעת על מטפל סיעודי?

 
ישנם כמה וכמה פרטים חשובים אותם ניתן לדעת על הטיפול והמטפל, אלה הם הדברים העיקריים:

 
 
 
 

איזו הכשרה המטפלים עוברים?

 
המטפלים הסיעודיים עוברים הכשרה חשובה שמסבירה להם בדיוק מה טיב העבודה וערכיה, דבר שחשוב מאוד בכניסה לתחום זה. לא רק ידע רפואי ומקצועי דרוש לאותם מטפלים אלא היכולת להבין את הצרכים של המטופל, להיות הוגן וישר, ובעיקר הרבה סבלנות ואכפתיות בעבודה שלעתים יכולה להיות מייגעת.

 
 
 
 

האם המטפלים הסיעודיים מישראל?

 
חלק ניכר מהמטפלים הסיעודיים בישראל מגיעים מארצות אחרות ובעיקר מארצות בדרום מזרח אסיה כמו הפיליפינים, אך למרות זאת מספר המטפלים בישראל גדל, וניתן להכיר במטפלים ישראלים סיעודיים יותר מאשר בעבר.


 

איפה ניתן להיעזר במטפל סיעודי?

 
את שירותי המטפל הסיעודי ניתן לקבל במקומות רבים, החל מ: בתי חולים, בתי רבות, דיור מוגן וכמובן בבית. המטפל חשוב מאוד לחייו של המטופל ולכן ניתן להכניס אותו לכל מקום שהוא ואף לקבל עבורו אישור הגעה לחו"ל, אפילו למדינות בעייתיות מבחינת הגירה כמו ארצות הברית, כדי שבסופו של דבר המטופל יוכל לחיות חיים שלמים ותקינים בלי שום הגבלות.


 

כמה זמן נמצא המטפל הסיעודי עם המטופל?

 
המטפל נמצא עם המטופל עד תום תהליך הסיעוד/שיקום, כמובן יימצא עמו בכל מקום מהבוקר עד הערב כאשר עניין זה יכול להשתנות לפי מצבו הנוכחי של המטופל.


 

השאירו את יקירכם בידיים טובות – מול כרמל

 
מעוניינים לדעת פרטים נוספים אודות מטפל סיעודי מומלץ? חייגו אלינו עוד היום לשיחת ייעוץ ללא עלות ונשמח לעמוד לשירותכם!

 
אנו מזמינים אתכם עוד היום לבקר במול כרמל, להתרשם מהמקום ומצוות המטופלים שלנו!

לבירור ופרטים נוספים צלצלו עכשיו: