שיקום גריאטרי

 
תחום הרפואה והשיקום הגריאטרי הוא תחום שהצורך בו הוא נרחב ביותר, והטיפול שמוענק בו צריך להיות ברמה הגבוהה ביותר. המקום הנכון ביותר לקבל בו שירותי גריאטריה הוא בבית אבות סיעודי ומקצועי – וכעת נסקור בדיוק את מה שמקבלים במסגרת של מול כרמל.

 
 

מחלקה גריאטרית

 
תחום השיקום הגריאטרי הוא תחום טיפולי שנחשב כתת ענף של הרפואה הפנימית ושל רפואת המשפחה, והוא למעשה מתמקד בבני ובנות הגיל השלישי. תחום זה עוסק בחקר המחלות והמצבים הרפואיים הנלווים להזדקנות, והוא ייחודי משום שמדובר לא רק בטיפול במחלות אלא גם ובעיקר בשיפור איכות חיים, בליווי יום יומי וביכולת לתמוך ולסייע גם כאשר לא ניתן לטפל. ניתן להבין כי גריאטריה היא לא עניין של מה בכך, ונדרש טיפול רב תחומי ומקצועי ביותר בתחום זה – וכעת נסביר מה אופי הטיפול שמקבלים במול כרמל.

 

טיפול רב תחומי –

 
כאמור, בכדי לענות על צרכי גריאטריה יש צורך בטיפול רב תחומי ורב שלבי, ואנחנו מעסיקים מגוון אנשי מקצוע שיכולים לתמוך בקשיש הגריאטרי מקצה לקצה. החל ברופאים שמתמחים בתחום, דרך צוות סיעודי מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, ועד פיזיותרפיסטים, דיאטנית ומרפאים בעיסוק.
 
 
 
 

טיפול שיקום גריאטרי מותאם אישית –

 
צורך גריאטרי הוא לא צורך אוניברסלי אלא אישי – לכל קשיש יש את המצבים איתם הוא מתמודד ואת הטיפול שצריך להיות מותאם לו בצורה האישית ביותר. אצלנו במול כרמל מקפידים על כך באופן נרחב, כאשר כל דייר ודיירת מקבלים את המענה האיכותי ביותר שמתאים לצרכים שלהם מבחינה רפואית, מבחינת שגרת היום יום ומבחינת המעטפת הבריאותית שנחוצה להם.
 
 
 
 
לשאלות בירורים ופרטים נוספים צלצלו עכשיו -