שירותי סיעוד

 
שירותים סיעודיים ניתנים עבור אלו שמקשים לחיות ולתפקד בחיים היום יום באופן עצמאי. זה יכול לקרות בגיל מבוגר כשלפתע פעולות פשוטות הופכות להיות קשות, תאונה מצערת או מחלה קשה-אך אין זה אומר שחייכם יהיו מוגבלים לגמרי, כאן נכנס השירות הסיעודי שלנו.


 
 

שירותי הסיעוד מסייעים לחיים תקינים

 
 
ברוב המקרים אנו נחשפים אל המטפלים הללו כאשר אנו רואים אותם עם המטופל לעיתים בסופר או אפילו בתור אצל הרופא, מה שממחיש ששיגרת החיים ממשיכה באופן נורמטיבי לחלוטין כל יום ויום. המטרה היא לעזור למטופל לחזור לתפקוד באופן עצמאי (בהתאם למצבו)-שירותי סיעוד ניתנים ממספר חברות בישראל ומסייעים לאותם מטופלים במגוון רחב של פעולות חשובות.

 
 
שירותי סיעוד
 

מה כוללים שירותי הסיעוד?

 
  • שירותי סיעוד יכולים להיות זמניים או קבועים בהתאם למצבו של המטופל. למשל, נפגעי תאונות דרכים או אוכלוסיית הגיל השלישי יזדקקו לשירותו של מטפל סיעודי באופן זמני, לעתים אפילו רק בשטח בית החולים. במצבים כאלו חברות הסיעוד עומדות לשירותכם כדי לספק את כל צרכיכם.


  • דבר נוסף שחברות אלו מבצעות בהענקת שירותי הסיעוד שמתאימים לכם הוא עזרה בקבלת הזכויות שלכם. אנשים רבים זכאים לשירותי הסיעוד מטעם המדינה והביטוח הלאומי ואותן חברות דואגות שתקבלו את המענקים, כדאי לבדוק את הקצבאות או השירותים שמגיעים לכם במידה ואינכם מצליחים להבין או להשיג אותם לבדכם.

  • שירותי הסיעוד כוללים גם התאמה אישית לבית אבות סיעודי או לדיור מוגן באופן מקצועי, דבר שיכול להיות מאוד משמעותי לעת זקנה.

 
 
 
 

צוות מטפלים שתמיד יהיה לשירותכם 24/7!

 
בחלק מהמקרים ישנו מטפל סיעודי אחד שנמצא עם המטפל באופן קבוע ובחלק מהמקרים יש כמה מטפלים שעובדים בתורות, דבר נחוץ כאשר גם למטפל סיעודי יש זכות לקבל יום מנוחה, חופשות ולעתים הוא בעצמו לא מרגיש טוב ולא יכול לעבוד. השירותים שניתנים לאותם מטופלים סיעודיים כוללים גם התאמה אישית ומדויקת של המטפל למטופל שכוללת גם הבנה של הצרכים שלו, החל מעזרה בקשיי השפה, עד אופי השגרה שלו וכמובן הכימיה שנוצרת בין המטפל למטופל.

 
 
 
 
אנו מזמינים אתכם עוד היום לבקר במול כרמל, להתרשם מהמקום ומצוות המטופלים שלנו!

לבירור ופרטים נוספים צלצלו עכשיו: