לוגו הדר בית אבות

עומד בסטנדרט חווית שירות
מזווית הדיירים ובני המשפחה
ומשתייך לנבחרת בתי אבות המובילים
ברמת איכות השירות

073-7820001

בית אבות סיעודי מומלץ – איך תמצאו בית אבות סיעודי מומלץ ליקיריכם

בחירה נכונה של בית אבות סיעוד צריכה להתבסס על המלצות. בשביל להשתמש בהמלצות בצורה אובייקטיבית, בודקים מה הן אומרות על הצוות, על הפעילויות, על שיתוף המשפחה ועוד.

בית אבות סיעודי מומלץ - איך תמצאו בית אבות סיעודי מומלץ ליקיריכם

איך מוצאים בית אבות סיעודי מומלץ

על מנת למצוא בית אבות סיעודי מומלץ יש להכין "שיעורי בית". עליכם לחפש המלצות בגוגל, ובד בבד מומלץ מאוד גם לברר איתו בתי אבות באיזור שלכם מקבלים תוי האיכות כדוגמת גולד פקטור.

בית אבות סיעודי מומלץ מחפשים בגוגל

בית אבות סיעודי מומלץ תמיד עדיף על בית אבות שאין עליו חוות דעת. בשביל שההמלצות יהיו אמינות, כדאי שהן יגיעו מחברים, קרובים ובני משפחה. אבל אם לא מכירים אישית אנשים שכבר השתמשו בשירותי בית אבות סיעודי מסוים והיו מרוצים, אין ברירה אלא להרחיב את החיפוש לעוד מקורות מידע, והמקום הראשון שאנו ממליצים לחפש בו הוא גוגל.
איך עושים את זה? מאוד פשוט! פותחים את גוגל, רושמים את הביטוי "בית אבות סיעודי מומלץ", ואז מקבלים תוצאות של המלצות לבתי אבות סיעודיים. אם אתם מחפשים בית אבות סיעודי מומלץ באזור מסוים, כמו לדוגמא בצפון, אז כיתבו בגוגל "בית אבות סיעודי מומלץ בצפון", ואז החיפוש שלכם יהיה הרבה יותר ממוקד.

מול כרמל בית אבות סיעודי מומלץ בצפון

בנוסף, אתם יכולים לכתוב שם של בית אבות מסוים כגון "בית אבות מול כרמל, המלצות", ואם יהיו המלצות למקום המסוים שחיפשתם, תוכלו לראות מהן חוות הדעת. יש הרבה עסקים שיש להם גם חשבון עיסקי בגוגל או בפייסבוק וגם שם ניתן לראות המלצות ודירוג על ידי כוכבים. בנוסף, כדאי לנצל את ההזדמנות ולברר האם בית האבות זכה בפרסים

כרטיס עסקי בגוגל של מול כרמל, בית אבות סיעודי מומלץ בצפון

תו האיכות של גולד פקטור הינו תו שכל בית אבות ככלל, ובית אבות סיעודי בפרט, היו מעוניינים לעמוד בו. התו של גולד פקטור בודק מספר תחומים: אמון וביטחון, יחס אישי, רווחת הדייר, שירותי בריאות וסיעוד ורמה מלונאית ואבזור. כדאי שתדעו כי בית האבות הסיעודי מול כרמל שבצפון הארץ, עומד בגאווה בתו התקן של גולד פקטור

תו איכות גולד פקטור | מול כרמל בית אבות מומלץ בצפון הארץ
תו איכות גולד פקטור | מול כרמל בית אבות מומלץ בצפון הארץ

כך בית אבות הופך להיות מומלץ

מה שהופך בית אבות למומלץ זו חוויה חיובית של כל מי שמקבל ממנו סוגים שונים של שירותים. בשביל שבית אבות סיעודי מסוים יהיה מומלץ, צריך כמובן שהקשישים שהמטופלים בו יהיו מרוצים ושהמצב הרפואי שלהם ישתפר. במקביל, בית אבות סיעודי יכול להפוך להיות מומלץ רק אם גם בני המשפחה של הקשישים מרוצים ומוכנים לספק עבורו חוות דעת חיוביות ומבוססות.


מה בודקים בתוך ההמלצות?

ברמה הטכנית, יש כמה נושאים שצריכים לעלות בתוך ההמלצות על בתי אבות סיעודיים מסוימים. ראשית, כדאי לבדוק האם וכמה המלצות מתייחסות אל הצוות המטפל. בשביל שבית אבות סיעודי יהיה מומלץ, על הצוות המטפל להיות אכפתי ונגיש. אם הצוות המטפל לא מספיק אכפתי ולא מספיק נגיש – גם עבור הקשישים וגם עבור בני המשפחה שלהם – כנראה שזה לא באמת יהיה בית אבות סיעודי מומלץ.


פעילויות ואירועים בבתי אבות

אחת המטרות של מעבר לבית אבות היא לרענן את השגרה של הקשיש עם פעילויות ואירועים. אבל אם רוצים לדעת מראש האם אכן מתקיימות פעילויות כאלה ועד כמה הן רלוונטיות, צריך לאסוף המלצות. את ההמלצות מקבלים במקרים כאלה על פעילויות שונות שיש בבתי אבות, על אירועים שנערכים בהם לכל אורך היום ועל מידת ההתאמה של כל אחד מהם לגיל הממוצע של הקשישים ולמצבם הרפואי.


בית אבות סיעודי מומלץ עם פרסים

כמו שרשמנו בהתחלה, עוד משהו שיכול להפוך בית אבות מסוים למקום מומלץ אלו פרסים. אם לא מכירים אישית מישהו שיכול להמליץ על בית אבות מסוים, ניתן לברר האם הוא זכה בפרסים. במידה ובית אבות מסוים זכה בפרסים, זו אינדיקציה טובה לכך שהוא כנראה מקצועי ולכן גם מומלץ. נכון להיום, הפרסים שמשפיעים על הרלוונטיות של בתי אבות מסוימים לבני משפחה שמחפשים מקום מומלץ הם דגל היופי או גולד פקטור. הידעתם שמול כרמל זכה בפרס דגל היופי בשנת 2018?

חיפוש בגוגל ל"בית אבות סיעודי מומלץ בצפון"
מול כרמל זוכה דגל היופי 2018

האם לבית האבות יש פייסבוק?

מדוע הפייסבוק חשוב? כי הדברים הקטנים עושים הבדל גדול בכל הנוגע למידת הרלוונטיות של בתי אבות סיעודיים מסוימים עבור מי שמחפש גיבוי להורים, לחברים ולבני משפחה שלו. אם מחפשים בית אבות עם המלצות, ניתן לברר האם יש לו פייסבוק. כאשר לבית אבות סיעודי יש פייסבוק, המשמעות היא שניתן לעקוב בזמן אמת אחר חוות דעת של הקשישים המתארחים בו. אם לבית אבות אין פייסבוק, יכול להיות שיהיה קשה מאוד לשמור איתו על קשר


החשיבות של המלצות

המלצות על בית אבות סיעודי הן חלק בלתי נפרד מתהליך קבלת ההחלטות. נכון שעלול לקחת זמן עד שמוצאים המלצות טובות, אבל ההשקעה שווה את המאמץ לכל המשפחה.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

דילוג לתוכן