לוגו הדר בית אבות

עומד בסטנדרט חווית שירות
מזווית הדיירים ובני המשפחה
ומשתייך לנבחרת בתי אבות המובילים
ברמת איכות השירות

073-7820001

מה היתרונות של בית אבות בקיבוץ?

כשאנו נאלצים לבחור מקום מסוים להתגורר בו אנחנו מבינים שיש צורך לבדוק את הקריטריונים היטב כדי לא להתאכזב. בחירת מקום לחופשה יכול להתגלות כאסון או בחירה רכב שלא התבצעה כראוי אך כל אלו הם זמניים.

בית אבות בצפון מול כרמל

כשמדובר בבית מגורים חדש ההשלכות החברתיות יכולות להיות קשות מאוד ולכן חשוב מאוד לבחור מבין כל האפשרויות הטובות ביותר.

בית אבות איכותי במקום שקט ומוגן

בחירת בית אבות היא בחירה חשובה הרבה יותר כיוון שהיא יכולה לקבוע הרבה לא רק על מצבו החברתי של האהוב שלנו, אבא, אימא, סבא או כל בן משפחה אחר, אלא את עתידו הרפואי והשיקומי במצבי מסוימים. בית אבות בקיבוץ הוא אחד הפתרונות הטובים ביותר ואנחנו במול כרמל מציעים לכם מקום שקט ורגוע.


בית אבות בקיבוץ – השינוי מתחיל היום

  • קיבוץ מספק אווירה לגמרי שונה מאשר עיר גדולה. עיר גדולה ואפילו עיר קטנה יכולה להיות מתאר מאוד מלחיץ עבור מבוגרים רבים והשהות בקיבוץ יכולה לעשות להם רק טוב. לצאת לאווירה של קיבוץ מבית האבות יכולה להיות אפשרות מועילה ביותר ולא רק לדיירים שהיו רגילים כבר לאווירה בקיבוץ אלא לקשישים עירוניים לחלוטין שצריכים עכשיו את האווירה הפתוחה שקיבוץ נותן להם. בית אבות בקיבוץ היא בחירה רגועה מאוד ומספקת שהות שתהווה בסיס איכותי ומיטבי לשיקום רפואי, לסיעוד מוצלח ונוח ולצוות שהוא כמו משפחה.
  • בית אבות בקיבוץ הוא פתרון טוב שיכול להיות הכי טוב מבחינה חברתית. בקיבוץ כולם משפחה, בקיבוץ אפילו עבודות שונות מבוצעות מכל הלב ועם חיוך על השפתיים. המבוגרים ששוהים בבית האהבות יכולים להכיר את הדור הצעיר שנמצא בקיבוץ ולהשתלב היטב בשגרה ובאוויר שהקיבוץ משדר בלי שישפטו אותם על גילם ובלי אווירה לחוצה מאוד וגירויים מסוכנים כמו כלי רכב בכל מקום ואוויר שאינו נקי.

בית אבות בקיבוץ : הבחירה הכי טובה שלכם

אנחנו במול כרמל מחכים לכם בקוצר רוח כדי שתבינו עד כמה בית אבות בקיבוץ יכול להיות מועיל גם לכם. האווירה שיש בבית אבות מול כרמל היא אווירה שאין לה תחליף. בכל ההיבטים החברתיים בית האבות מציע את הטוב ביותר וכמובן דיור איכותי לכל אחד.

מעוניינים להתרשם מבית אבות סיעודי בקיבוץ? מוזמנים ליצור קשר לפרטים נוספים

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

דילוג לתוכן