לוגו הדר בית אבות

עומד בסטנדרט חווית שירות
מזווית הדיירים ובני המשפחה
ומשתייך לנבחרת בתי אבות המובילים
ברמת איכות השירות

073-7820001

מוסד לחולי אלצהיימר

בית אבות סיעודי לחולי אלצהיימר | מול כרמל

בית אבות לחולי אלצהיימר – מול כרמל

מחלת האלצהיימר היא אחת המחלות הקשות ביותר שיש. לעתים נדמה שאין לה סימנים מיוחדים ובן האדם יכול להתנהג רגיל לחלוטין, אך למעשה היא פוגעת לא רק ביכולות הזיכרון שלו אלא גם במצב הקוגניטיבי שלו, והוא עלול לאבד את היכולת לבצע כל פעולה עצמאית שגרתית. במוסד הסיעודי לחולי אלצהיימר מול קרמל, יקיריכם יקבלו את הטיפול הטוב ביותר עבורם!

מהו מוסד סיעודי לחולי דמנציה ואלצהיימר?

מוסד סיעודי יכול להיות מתאים לכל אדם מבוגר או אדם שאינו יכול לנהל שגרה עצמאית, כאשר חלק ניכר מבתי האבות בארץ הם סיעודיים. בתי אבות אלו או מוסדות סיעודיים אחרים יכולים להתאים לאנשים שמוגבלים הן מבחינה גופנית או מכל סיבה כזו או אחרת. אך כאשר מדובר על חולי אלצהיימר המצב קצת יותר מסובך. חולי אלצהיימר ושיטיון באופן כללי, יכול לפגוע לא רק באיכות חייו של הלוקה במחלה אלא גם להחמיר את מצבו והוא עלול למצוא את עצמו בסכנה למרות שהוא אינו מבצע כל פעולה מסוכנת. מהן הפתרונות העיקריים למחלה זו?

מוסד לחולי אלצהיימר ודמנציה

השגחה צמודה 24 שעות ביממה

חולי אלצהיימר נוטים לשכוח כל דבר, גם את דרכים הביתה או אפילו לחדר. במצב כזה הם עלולים ללכת לאיבוד ולעתים אף להיכנס למקומות מסוכנים, כאשר הפגיעה הקוגניטיבית יכולה להיות עמוקה וחמורה במיוחד, דבר שבדרך כלל יחמיר ללא טיפול מתאים. אותם מטופלים עלולים לשכוח לאכול מה שיכול לגרום בעיות רפואיות נוספות, ובנוסף פעולות נוספות כמו להתקלח ושהייה בחוסר היגיינה יכולה להיות עוד חלק מההתמודדות הקשה גם ככה של שגרת יומם. למעשה ההשגחה במוסדות סיעודיים אלו צריכה להיות 24 שעות ביממה והצוות חייב לספק עבודה מסורה ואחראית.

טיפול רפואי אדוק

הטיפול הרפואי עבור חולי אלצהיימר הוא פרמטר קריטי במיוחד בבחירת המוסד הסיעודי שיטפל בהם. למעשה הטיפול הרפואי רק מונע את ההידרדרות. בימינו למעשה עוד אין תרופה לאלצהיימר, אך הטיפול חייב להיות מתמשך ומדויק בכדי שלא יחמיר לשלבים גרועים יותר. המצב הקוגניטיבי של אותו מטופל חייב להישמר באותו השלב על ידי טיפולים תרופתיים מטעם הרופא, ובמצבים מסוימים כשיש הידרדרות הוא חייב להיפגש עם רופא באופן מיידי. כמובן שנוכחות רפואית באזור כולל כל הציוד והידע למקרה חירום הוא עניין בסיסי וחייב להיות במוסד הסיעודי.

ליווי צמוד במוסד לחולי אלצהיימר

עזרה מקיפה בשגרת היום

בבתי אבות רגילים לא ניתנת עזרה אינטנסיבית לכל הדיירים כמו בבית אבות סיעודי לתשושי נפש מהסיבה שהגישה במקום זה משדלת את המטופלים לעצמאות, מה שלא מבטיח פתרון אולטימטיבי. בבית אבות סיעודי השמירה אדוקה יותר והעזרה בחיי היום יום ניתנת באופן קפדני. העזרה תינתן על ידי צוות עובדים מסור ואדיב. כמו כן, מלבד עזרת הצוות יש צורך בפעילויות שונות שישמרו על שגרה פעילה עבור אותם דיירים, כך שהמחלה שלהם גם לא תידרדר בהתאם לפעילויות הקוגניטיביות שיבצעו בה.

מוסד סיעודי מול כרמל כאן לשירותכם

אם הנכם דואגים ליקיריכם, ואתם רוצים שהם יהיו בידיים טובות, אנו במול כרמל מספקים לכם את האפשרות הטובה ביותר. אנו דואגים לשגרה פעילה והולמת עבור כל דייר שמגיע אלינו ולא משנה עד כמה חמור מצבו. אנו דואגים להשגחה מלאה 24 שעות ביממה עם הצוות הכי מסור שיש, כי ככה זה כשמצטרפים למול כרמל, מצטרפים למשפחה!

מוסד לחולי אלצהיימר הוא מוסד מיוחד המספק טיפול, תמיכה וטיפול לאנשים שאובחנו עם מחלת אלצהיימר או צורות אחרות של דמנציה. מוסדות אלו נועדו לתת מענה לצרכים הייחודיים של חולי אלצהיימר ולהציע מגוון שירותים לשיפור איכות חייהם.

מוסדות לחולי אלצהיימר מספקים בדרך כלל מגוון שירותים, כולל טיפול בפיקוח 24 שעות ביממה, סיוע בפעילויות חיי היומיום (ADLs) כגון רחצה, התלבשות ואכילה, ניהול תרופות, פעילויות פנאי, תוכניות גירוי זיכרון ומומחים מיוחדים. טיפולים המותאמים לצרכים של חולי אלצהיימר.

בעת בחירת מוסד לחולה אלצהיימר, קחו בחשבון גורמים כגון המוניטין של המקום, כישוריו והכשרת הצוות, אמצעי הבטיחות הקיימים, היחס בין הצוות לתושבים, זמינותם של שירותים רפואיים, הסביבה הכוללת והתוכניות. והפעילויות המוצעות. חיוני לבקר במוסדות פוטנציאליים, לשאול שאלות ולהעריך אם המקום תואם את הצרכים וההעדפות של יקירכם.

העלות של מוסד לחולי אלצהיימר יכולה להשתנות בהתאם לגורמים כמו המיקום, רמת הטיפול הדרושה, השירותים הניתנים והמוניטין של המוסד. בדרך כלל, עלויות אלו כוללות לינה, ארוחות, השגחה רפואית, סיוע בפעילויות יומיומיות וטיפולים מיוחדים. מומלץ לברר לגבי העלויות ואפשרויות התשלום במהלך תהליך הבחירה.

המעבר למוסד לחולי אלצהיימר יכול להיות מאתגר הן לחולה והן למשפחתו. כדי להתכונן למעבר, שלב את יקירך בדיונים על ההחלטה, בקרו יחד במוסד לפני כן, הציגו בהדרגה את הסביבה והשגרה החדשים, הכר את הצוות עם העדפותיו וצרכיו של יקירכם ושמרו על תקשורת פתוחה לאורך כל תהליך המעבר.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

דילוג לתוכן