בית אבות סיעודי
 
 
 
 
 
gold-factor
 
 
 
עומד בסטנדרט חווית שירות
מזווית הדיירים ובני המשפחה
ומשתייך לנבחרת בתי אבות המובילים
ברמת איכות השירות
 
 
 
 
 
 
 
5
6 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
 
072-3234783
 
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בית אבות בצפון

 
כמה חשוב שהקשיש ייהנה מתנאי חיים נוחים ואווירה שלווה ונעימה. ככל שהחיים מסבירים לו פנים ומתאימים להרגליו ולהעדפות האישיות שלו, כך חולפות להן שנות הזקנה בנעימים ובשלווה. כך המצב רוח שלו טוב יותר, והוא נעים לסובבים אותו. לכן חשוב כל כך לאתר בית אבות מתאים בו יוכל הקשיש למצוא את המענה המתאים לו. כי לכל קשיש יש רצונות והעדפות, וחשוב כל כך לאפשר לו לחיות את החיים שלו לפי הרצון שמפעם בתוכו. כיוון שרק כאשר נוח לו וטוב בבית האבות בו הוא שוהה, ייהנה הקשיש מאיכות חיים טובה והוא יוכל להזדקן בכבוד.

 
 

איכות חיים ואווירה

 
אמנם הצרכים של הקשיש מיוחדים והוא לרוב נמצא במצב מוגבל במידה זו או אחרת. אבל אין זה אומר שעליו לוותר על ערכים שונים כמו איכות חיים, אווירה ונוף. כי אפשר למצוא בית אבות מושלם שמכיל את כל הטוב שהוא צריך. בין אם הקשיש חי במשך שנים באזור הצפון ובין אם הוא בילה את רוב שנותיו במרכז הארץ – הוא יוכל למצוא את המקום שלו בבית אבות בצפון.

 

מה מיוחד בבית אבות בצפון הארץ?

 
צפון הארץ הוא אזור מיוחד בעל מאפיינים בולטים. ראשית יש לציין את הנופים המקסימים שיש באזור. אם במרכז הארץ יש בנייה רוויה וצפיפות אוכלוסין גבוהה, הרי בצפון יש שטחים ירוקים והרבה יותר צמחיה, מה שתורם למראות, לאווירה וגם לבריאות. ככלות הכול אי אפשר להשוות אוויר דחוס שמכיל גזים רעילים ששאון העיר מייצר באופן קבוע, לבין אוויר צח לצד צמחיה פורחת.

 
 
 
 

השלווה והמרגוע

 
כמו כן חשוב להתייחס לכך שהחיים בצפון הם תמיד רגועים ושלווים יותר. אין כאן את העומס העירוני ואת הלחץ היומיומי שמאפיין את ערי המרכז. הפעילות רוחשת על אש נמוכה יותר, וזה מורגש בהחלט. השלווה והרוגע מאפשרים לנו ליהנות מימים נעימים יותר ולחסוך בעיות בריאותיות שנוצרות בגין לחצים שונים.

 

הסמליות של בית אבות בצפון

 
כמו כן מהווה אזור הצפון סמל לתיירות ופנאי. כיון שבאזור זה יש שפע של אתרי תיירות ואטרקציות מלהיבות שגורמות גם לתושבי המרכז והדרום לארוז תרמילים ולצאת לדרך. כך שכאשר קשיש מתגורר בבית אבות בצפון יש לכך גם משמעות של נופש והרפיה ממרוץ החיים שהוא עבר במהלך השנים.
 
 
 
בית אבות בצפון-מול כרמל
 
 
 
 
 
 
 

לקשישים שמחפשים שלווה

 
בית אבות בצפון הוא פתרון נהדר לקשישים רבים. כמובן שקשישים שהתגוררו לכל אורך השנים באזור הצפון וגם בני המשפחה שלכם גרים בצפון יוכלו ליהנות מבית אבות בצפון. אבל לא רק. גם קשישים שמחפשים את השלווה ואת המרגוע, אלו שחפצים ליהנות משנות זקנה שלוות ורגועות בצל הטבע והנוף הצפוני הקסום, יוכלו למצוא את המענה שלהם בבית אבות בצפון.
 
לשאלות בירורים ופרטים נוספים צלצלו עכשיו -