לוגו הדר בית אבות

עומד בסטנדרט חווית שירות
מזווית הדיירים ובני המשפחה
ומשתייך לנבחרת בתי אבות המובילים
ברמת איכות השירות

073-7820001

אודות

מוּל כרמל הוא בית אבות סיעודי באווירה ביתית וכפרית, המותאם לרווחת דייריו. בית האבות שוכן בפאתיו המזרחיים של קיבוץ שער העמקים, מול נופו המרהיב של הר הכרמל, ומוקף חורש טבעי וירוק.

המרכז סיעודי שברשותנו הוא מקצועי עם ניסיון של מעל עשור בסיעוד מטופלים קשישים בעלי קשיים גופניים ומנטליים. המרכז ממוקם בקיבוץ שער העמקים בישראל, עם נוף להרי הכרמל היפיפיים. צוות הטיפול שלנו בא מדיסציפלינות טיפוליות מגוונות ומאומן היטב להשתמש בטכניקות הוליסטיות לטיפול במגוון של צרכים הרפואיים והפסיכו-סוציאליים של דיירנו. חיבה, סבלנות ומילה טובה עם חיוך אדיב הם הכלים המקצועיים העיקריים שלנו. מטרתנו היא לספק לדיירים ומשפחותיהם תחושה של שלווה ורוגע, ואת הביטחון שבידיעה שבן משפחתם נמצא בידיים טובות ואמינות, בשימת דגש על ביטחון וכבוד, ומקבל את הסיעוד הטוב ביותר.

בית אבות בשער העמקים
פעילויות במול כרמל
בית אבות בצפון מול כרמל

צוות הטיפול שלנו

צוות הטיפול המגוון של מול כרמל כולל: רופאים מומחים לגריאטריה, אחיות מוסמכות המתמחות גם בטיפול סיעודי, עוזרי אחיות מוסמכים, פיסיותרפיסט, עובד סוציאלי, מרפא בעיסוק, מטפל באומנות, ותזונאי. נותני שירותים קוסמטיים (ספר פדיקוריסט) מגיעים באופן תדיר אל המרכז הסיעודי.

במרכז הסיעודי "מול הכרמל" ישנם שני ענפים: הענף הראשון למטופלים ניידים הסובלים מדמנציה והענף השני עבור מטופלים המרותקים לכיסא גלגלים. שני הענפים ממוקמים בשתי קומות נפרדות עם כניסות נפרדות. שני הענפים מתוכננים במיוחד לטובת דיירנו, עם אווירה שלווה ומרגיעה, אליה מתווספת תוכנית פנאי מגוונת. דיירנו מוזמנים להנות מהגן ירוק חיצוני בטוח ומגודר וממסלול הליכה הצופה אל הר הכרמל.

השירות המוצא לדיירנו כולל:

מרפאה עם אחות שתהיה זמינה 24 שעות ביממה במהלך כל ימי השבוע.
מרפאת פיזיותרפיה מתקדמת
פעילויות יומיות בבקרים (4.5 שעות) ואחר הצהריים (שעתיים).
פעילויות קוגניטיביות, משחקים, מוזיקה, אומנות ויצירה, מוטוריקה, מועדות הליכה, גינון וטיפול בבע"ח.3 ארוחות עיקריות מוגשות כל יום, ובנוסף מוגשים חטיפים פעמיים ביום.
הכביסה נעשית באופן יומי
כל אחת מיחידות חדר השינה המרווחות כוללת:

• מיזוג אויר מלא וחימום
• חדר משולב מקלחת ושירותים
• טלוויזיה ואפשרות חיבור לקו טלפון פרטי
• מערכת קריאה עם שירות הזמין 24 שעות ביממה

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

דילוג לתוכן