לוגו הדר בית אבות

עומד בסטנדרט חווית שירות
מזווית הדיירים ובני המשפחה
ומשתייך לנבחרת בתי אבות המובילים
ברמת איכות השירות

073-7820001

בית אבות באזור חיפה

כשעוברים לבית אבות בחיפה, עוברים למסגרת תומכת מכל בחינה עבור בני ובנות הגיל השלישי. האפשרויות לא מועטות, וחיפוש בית אבות בחיפה צריך להוביל למציאת המסגרת האיכותית ביותר עבורכם או עבור הקרובים אליכם. מול כרמל היא מסגרת ברמה הגבוהה ביותר.

עבור איכות החיים והטיפול האישי – המעבר לבית אבות מומלץ

איכות החיים של בני ובנות הגיל השלישי צריכה להיות גבוהה ככל שניתן, בהתאם לשנים הארוכות של העבודה הקשה וההשקעה בחיי המשפחה והסביבה של הקשישים והקשישות הרבים בחברה שלנו. עם זאת, דווקא בגיל זאת לעתים קשה לקבל את איכות החיים הגבוהה הזאת באופן עצמאי לחלוטין – המטלות היום יומיות קשות ומטרידות, ודווקא במסגרת של בית אבות ניתן לקבל את המענה האיכותי ביותר.

למה דווקא בית אבות חיפה?

בין אם מדובר במענה סיעודי או רפואי ובין אם מדובר באיכות חיים נטו ובחיי פנאי וחברה – מעבר למסגרת טיפולית איכותית המוצעת ללקוחותינו בבית אבות בצפון תוכלו ליהנות מנופים מרהיבים ומרגיעים המבטיחים למטופלנו שלוות נפש ושמחה.

למי מתאימה המסגרת ומה מוצע בכל תחום?

מסגרת אישית ואיכותית –
המסגרת של מול כרמל היא קודם כל מסגרת אישית שמותאמת באופן אידאלי עבור כל דייר ודיירת. אנו מבינים שבית אבות בחיפה צריך להתאים עבור קשישים עצמאיים שמעוניינים ליהנות מאיכות חיים גבוהה בחיי הפרישה שלהם, ובאותה מידה עבור תשושי נפש, קשישים סיעודיים ומצבים מורכבים אחרים, לכן לכל אחד תינתן מסגרת המתאימה לו באופן אישי.
איכות בכל תחום –
מעבר למתקנים ולחדרים הנוחים שלנו, אנו מספקים את המסגרת האיכותית ביותר בכל קטגוריה מתחומי החיים של הדיירים שלנו. בין אם מדובר בשירות רפואי וסיעודי שנחוץ ובין אם מדובר בחיי פנאי, חיי חברה, העשרה ומרצים מבחוץ, וכל שירות אחר – אנו עושים באהבה את הטוב ביותר בעבור לקוחותינו.

שאלות נפוצות:

בית אבות הוא בית מגורים המספק טיפול וסיוע 24 שעות ביממה לאנשים הזקוקים לתמיכה רפואית ואישית משמעותית, בדרך כלל עקב גיל, מחלה או מוגבלות.

בהרבה מבתי אבות באזור חיפה מציעים מגוון שירותים הכוללים טיפול רפואי, סיוע בפעילויות היומיום, שיקום, פעילויות חברתיות ופנאי וטיפול ייעודי לדיירים עם מצבים רפואיים שונים.

בעת בחירת בית אבות, קחו בחשבון גורמים כמו מיקום, איכות הטיפול, כישורי הצוות, שירותים רפואיים זמינים, פעילויות חברתיות, ניקיון וביקורות דיירים. חשוב לבקר במתקן ולשאול שאלות לפני קבלת החלטה.

הצוות בבתי האבות כולל בדרך כלל אחיות מוסמכות, אחיות מעשיות מורשות, סייעות סיעודיות מוסמכות, מטפלים ואנשי 

כן, בתי אבות מציעים בדרך כלל פעילויות חברתיות ופנאי כדי לשמור על דיירים מעורבים ופעילים. פעילויות אלו יכולות לכלול טיולים קבוצתיים, משחקים, אומנויות ואומנות, מוזיקה ועוד.

בחלק מבתי אבות עשויים להיות רשימות המתנה, במיוחד לאלו עם ביקוש גבוה. מומלץ לברר לגבי זמינות ולהתחיל את תהליך הקבלה זמן רב מראש במידת הצורך.

בתי אבות מספקים טיפול רפואי נרחב יותר וסיוע בפעילות היומיומית בהשוואה למוסדות דיור מוגן. בתי אבות מתאימים יותר לאנשים עם צרכים רפואיים גבוהים יותר.

זכרו, בעוד שהשאלות והתשובות הללו מספקות סקירה כללית, חשוב לערוך מחקר מעמיק ולבקר באופן אישי בבתי אבות באזור חיפה כדי לקבל החלטה מושכלת המתאימה לצרכי יקירכם.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

דילוג לתוכן