לוגו הדר בית אבות

עומד בסטנדרט חווית שירות
מזווית הדיירים ובני המשפחה
ומשתייך לנבחרת בתי אבות המובילים
ברמת איכות השירות

073-7820001

מול כרמל בשער העמקים – בית אבות בצפון הארץ

כמה חשוב שהקשיש ייהנה מתנאי חיים נוחים ואווירה שלווה ונעימה. ככל שהחיים מסבירים לו פנים ומתאימים להרגליו ולהעדפות האישיות שלו, כך חולפות להן שנות הזקנה בנעימים ובשלווה. כך המצב רוח שלו טוב יותר, והוא נעים לסובבים אותו. לכן חשוב כל כך לאתר בית אבות מתאים בו יוכל הקשיש למצוא את המענה המתאים לו. כי לכל קשיש יש רצונות והעדפות, וחשוב כל כך לאפשר לו לחיות את החיים שלו לפי הרצון שמפעם בתוכו. כיוון שרק כאשר נוח לו וטוב בבית האבות בו הוא שוהה, ייהנה הקשיש מאיכות חיים טובה והוא יוכל להזדקן בכבוד.

חוגגים את חנוכה תשפ"ב בבית האבות בצפון מול כרמל

היתרונות במעבר לבית אבות

ההחלטה והמעבר לבית אבות בצפון הרבה פעמים טומנים בחובם קשיים. אך לצד הקושי, יש גם מספר יתרונות בולטים במעבר לבית אבות

חיי חברה

החיים בביתנו הינם נעימים ונוחים, אך פעמים רבות עשויים להיות משעממים. לא קל להישאר לבד במשך רוב שעות היום, ללא יכולת לנהל שיחה פנים מול פנים. בבית אבות ישנם מאות אנשים בגילנו, עמם נוכל לשוחח כאוות נפשנו, והאינטראקציה החברתית בחוגים והפעילויות עשויה להיות גם היא חיובית מאוד.

נוחות

לצד חיי החברה ופעילויות ההעשרה, הנוחות היא פרמטר חשוב ביותר במעבר לבית אבות. בבית אבות נוכל לקבל סיוע בניקיון, וכמובן יחסך מאתנו המאמץ הכרוך בבישול.

חשוב לבחור בבית אבות איכותי ביותר, אשר ידע לספק לנו את כלל סל השירותים לו אנו זקוקים. יש לבחור במוסד אשר פועל במשך שנים ארוכות, ומעניק שירות ברמה גבוהה לציבור לקוחות נרחב מכל חלקי הארץ. בית האבות שלנו מול כרמל, הנמצא בצפון הארץ, הוא בדיוק מה שהאהובים שלכם זקוקים לו.


בבית אבות בצפון הארץ תזכו באיכות חיים ואווירה

אמנם הצרכים של הקשיש מיוחדים והוא לרוב נמצא במצב מוגבל במידה זו או אחרת. אבל אין זה אומר שעליו לוותר על ערכים שונים כמו איכות חיים, אווירה ונוף. כי אפשר למצוא בית אבות מושלם שמכיל את כל הטוב שהוא צריך. בין אם הקשיש חי במשך שנים באזור הצפון ובין אם הוא בילה את רוב שנותיו במרכז הארץ – הוא יוכל למצוא את המקום שלו בבית אבות בצפון.

בית אבות בצפון מול כרמל

מה מיוחד בבתי אבות בצפון הארץ?

בתי אבות בכלל, ופרט בתי אבות סיעודיים בצפון, מקבלים את היתרונות הטובים של מגורים באזור כזה. ראשית יש לציין את הנופים המקסימים שיש באזור. אם במרכז הארץ יש בנייה רוויה וצפיפות אוכלוסין גבוהה, הרי בצפון יש שטחים ירוקים והרבה יותר צמחיה, מה שתורם למראות, לאווירה וגם לבריאות. ככלות הכול אי אפשר להשוות אוויר דחוס שמכיל גזים רעילים ששאון העיר מייצר באופן קבוע, לבין אוויר צח לצד צמחיה פורחת. אנשים מבוגרים שהם סיעודיים או תשושי נפש זקוקים למקום רגוע עם אווירה נעימה. בית האבות שלנו מול כרמל הנמצא בשער העמקים הוא בדיוק המקום המושלם עבור אנשים אלו ואנו משתדלים לתת להם ליהנות מהאוויר הצח ומהנופים המדהימים כמה שניתן. זה עושה להם פלאים!

נוף של בית אבות סיעודי בצפון מול כרמל
דיירים בבית האבות הסיעודי מול כרמל נהנים מהנוף

השלווה המרגוע של בתי אבות סיעודיים בצפון

כמו כן חשוב להתייחס לכך שהחיים בצפון הם תמיד רגועים ושלווים יותר. אין כאן את העומס העירוני ואת הלחץ היומיומי שמאפיין את ערי המרכז. הפעילות רוחשת על אש נמוכה יותר, וזה מורגש בהחלט. השלווה והרוגע מאפשרים לנו ליהנות מימים נעימים יותר ולחסוך בעיות בריאותיות שנוצרות בגין לחצים שונים.
בנוסף יש לקחת בחשבון את תקופת הקורונה שלה יש השפעות עמוקות יותר בשל העובדה שקשה יותר לראות בני משפחה, אם בכלל לפעמים, והעובדה שהדיירים שלנו חיים בבית אבות סיעודי שהוא מקום עם אוויר פתוח ונוף עוצר נשימה מביאה, איתה מעט רוגע ושלווה בימים לחוצים אלו.

הסמליות של בית אבות בצפון

כאשר קשיש מתגורר בבית אבות בצפון יש לכך גם משמעות של נופש והרפיה ממרוץ החיים שהוא עבר במהלך השנים. אזור הצפון הוא הרבה יותר שקט מאזור המרכז ויש לו כאמור מאפיינים ייחודיים משלו והרגשה כללית של חופש ומרגוע.חשוב שוב להבין,שתשוש נפש שהוא אדם מבולבל זקוק לשקט ולא לסביבה עם הרבה הפרעות ודינאמיותץ כמו כן בן אדם סיעודי, אשר נמצא במצב פיזי ונפשי לא פשוט, זקוק לבית אבות סיעודי אשר יוכל לתת לו את התנאים הדרושים לו.

נופש והרפיה בבית אבות בצפון

לקשישים שמחפשים שלווה

בתי אבות בצפון זה פתרון נהדר לקשישים רבים. כמובן שקשישים שהתגוררו לכל אורך השנים באזור הצפון וגם בני המשפחה שלכם גרים בצפון יוכלו ליהנות מבית אבות בצפון. אבל לא רק. גם קשישים שמחפשים את השלווה ואת המרגוע, אלו שחפצים ליהנות משנות זקנה שלוות ורגועות בצל הטבע והנוף הצפוני הקסום, יוכלו למצוא את המענה שלהם בבית אבות בצפון.

מכל הסיבות שמנינו, בית האבות "מול כרמל" הינו מהמומלצים שבבתי האבות הסיעודיים בצפון. קיבוץ שער העמקים הוא המקום המושלם עבור האהובים שלכם, ומשמש בית ל"מול כרמל", מוסד סיעודי לתשושי נפש, מהיפים והמושקעים שבאזור הצפון.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

דילוג לתוכן