לוגו הדר בית אבות

עומד בסטנדרט חווית שירות
מזווית הדיירים ובני המשפחה
ומשתייך לנבחרת בתי אבות המובילים
ברמת איכות השירות

073-7820001

בית אבות יוקרתי

בשנים המתקדמות של החיים מוצאים את עצמם קשישים רבים במצב רפואי מוגבל. מלבד ליכולת הפיסית המוגבלת, גם הנפש עלולה להיות תשושה. זו הסיבה לכך שרבים הם הקשישים שעוברים לגור במקום ייעודי אשר יספק להם את תנאי החיים המתאימים שיאפשרו להם להזדקן בכבוד. אחד ממקומות המגורים הטובים ביותר לקשישים הוא בית אבות. מדובר על מוסד מיוחד אשר נבנה והוקם במיוחד עבור קשישים במצבים שונים, במקום זה גרים הקשישים ומקבלים מענה כוללני לכל הצרכים הנוכחיים שלהם. וזאת באמצעות צוות רב תחומי שעובד במקום ומספק מענה לכל אחד מהקשישים. המטרה המוצהרת של בית האבות היא לספק לקשישים שגרים בבית תנאי חיים נאותים לשימור המצב הבריאותי שלהם ולאיכות חיים טובה.

מהו בית אבות יוקרתי?

ההבדל בין בית אבות יוקרתי לבית אבות עממי הוא ברמת החיים של הדיירים. ממש כמו בשנים המוקדמות, גם בשנות הזקנה מגיע לקשיש ליהנות מאיכות חיים ומרמה שמתאימה להרגלים שלו. ולכן, קשיש שתמיד חי בתנאי חיים טובים ונהנה מרמה גבוהה, יוכל לקבל זאת גם בשנות הזקנה עת הוא ישהה בבית אבות. בבית אבות אקסלוסיבי המבנה מתקדם ומעוצב בסגנון מוקפד, החדרים מעוצבים ומאובזרים כיאות, וגם הצוות המקצועי במקום מקצועי ומיומן וחותר לספק לכל קשיש את הטיפול ברמה מיטבית.

בית אבות בצפון מול כרמל

האוכל בבית אבות יוקרתי
גם בעניין האוכל יש הבדל בין בתי אבות. בבית אבות יוקרתי ירכיבו תפריט דיאטטי מותאם אישית על ידי דיאטן. כך שכל קשיש יקבל את המענה התזונתי המתאים לו אישית. כמו כן תהיה התייחסות רבה לטעמים ולגיוון בארוחות.

פעילויות וחיי חברה
בית האבות משקיע משאבים רבים באווירה ובמענה כוללני לכל קשיש וקשיש. בין היתר מפעילים פעילויות שונות שנועדו למלא את יומם של הדיירים, ולצקת לתוכם עניין ומשמעות. הקשישים העסוקים ירגישו באופן כללי טוב יותר והימים שלהם יחלפו עליהם בנעימים. האווירה הנעימה והעשייה ישפרו את ההרגשה שלהם וכתוצאה מכך גם המצב הבריאותי שלהם יהיה טוב יותר.

מול כרמל – מה מיוחד בבית האבות?
אחד מבתי האבות המובילים בקטגוריה של בית אבות יוקרתי הוא מול כרמל. מדובר על בית אבות מוביל אשר ממוקם בצלו של הכרמל. המקום מאופיין באווירה רוגעת וביתית. המתחם מוקף בצמחיה והנופים הקיימים במקום בהחלט משפיעים על האווירה הכללית. בית האבות מול כרמל זכה בדגל היופי לבתי אבות פרטיים. וזאת הודות לפעילויות בתחום שמירה על איכות הסביבה, פעילות העשרה לדיירים ועוד. אכן, דיירי בית האבות נהנים מאיכות חיים טובה ואווירה שלווה ונעימה שמשפרת את התחושה האישית שלהם. אכן, כאן נהנה כל קשיש מתנאי חיים נאותים אשר מאפשרים לו להזדקן בכבוד. הצוות המקצועי קשוב לצרכים האישיים של כל אחד מהדיירים, וחותר לתת לכל קשיש מענה מושלם לצרכים שלו. כאן נהנים משלווה ומאווירה נעימה, ומימים באווירה קסומה.

שאלות ותשובות נפוצות:

בית אבות יוקרתי הוא בית אבות המציע תנאי מגורים וטיפול ברמה גבוהה, המתאימים לאנשים מבוגרים עם צרכים מורכבים. בתי אבות יוקרתיים בדרך כלל מציעים חדרים מרווחים ומאובזרים, שירותי טיפול אישי 24/7, פעילויות ושירותים חברתיים מגוונים, ומתקנים ושירותים רפואיים מתקדמים.

היתרונות של מגורים בבית אבות יוקרתי כוללים:

 • תנאי מגורים וטיפול ברמה גבוהה: בתי אבות יוקרתיים מציעים חדרים מרווחים ומאובזרים, שירותי טיפול אישי 24/7, ופעילויות ושירותים חברתיים מגוונים.
 • מרחב פרטי: בתי אבות יוקרתיים מציעים לדיירים מרחב פרטי גדול יותר מאשר בתי אבות רגילים.
 • אוכל בריא ומגוון: בתי אבות יוקרתיים מציעים לדיירים אוכל בריא ומגוון, המותאם לצרכים התזונתיים שלהם.
 • פעילויות ושירותים חברתיים: בתי אבות יוקרתיים מציעים לדיירים מגוון רחב של פעילויות ושירותים חברתיים, המעודדים פעילות גופנית, קשר חברתי וחיים פעילים.
 • מתקנים ושירותים רפואיים מתקדמים: בתי אבות יוקרתיים מציעים לדיירים מגוון רחב של מתקנים ושירותים רפואיים מתקדמים, המאפשרים להם לקבל את הטיפול הרפואי הטוב ביותר.

הקריטריונים לבחירת בית אבות יוקרתי כוללים:

 • מיקום: חשוב לבחור בית אבות הממוקם באזור נגיש ונוח עבור המשפחה והחברים.
 • גודל: חשוב לבחור בית אבות בגודל המתאים לצרכים של הדייר.
 • שירותים: חשוב לבחור בית אבות המציע את השירותים והפעילויות הדרושים לדייר.
 • עלות: חשוב לבחור בית אבות המותאם לתקציב של המשפחה.

שירותים ופעילויות המוצעים בבתי אבות יוקרתיים כוללים:

 • טיפול אישי: טיפול אישי 24/7, הכולל סיועץ ברחצה, בלבוש, בהליכה ובאכילה.
 • שירותי רפואה: שירותי רפואה מתקדמים, המאפשרים לדיירים לקבל את הטיפול הרפואי הטוב ביותר.
 • פעילויות חברתיות: מגוון רחב של פעילויות חברתיות, המעודדות פעילות גופנית, קשר חברתי וחיים פעילים.
 • אוכל: אוכל בריא ומגוון, המותאם לצרכים התזונתיים של הדיירים.
 • מתקנים: מהם המתקנים שהמקום מציע עבור הדיירים.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

דילוג לתוכן