לוגו הדר בית אבות

עומד בסטנדרט חווית שירות
מזווית הדיירים ובני המשפחה
ומשתייך לנבחרת בתי אבות המובילים
ברמת איכות השירות

073-7820001

כיצד ניתן לדעת איך לבחור בית אבות?

בית אבות מול כרמל זוכים בתחרות מול כרמל

בית האבות יכול להיות מסגרת מאוד נוחה ומוגנת למבוגרים וקשישים רבים אך הבחירה של בית האבות צריכה להיות יחד עם ההורים והילדים.

בית אבות בקיבוץ – כל מה שחשוב לזכור

בחירת בית אבות בקיבוץ היא בחירה חשובה הרבה יותר כיוון שהיא יכולה לקבוע הרבה לא רק על מצבו החברתי של האהוב שלנו, אבא, אימא, סבא או כל בן משפחה אחר, אלא את עתידו הרפואי והשיקומי במצבי מסוימים. בית אבות בקיבוץ הוא אחד הפתרונות הטובים ביותר ואנחנו במול כרמל מציעים לכם מקום שקט ורגוע.

הצד הרפואי חשוב מאוד. למרות כל ההיבטים החברתיים והאיכותיים ללינה ולשגרת חיים חשוב מאוד לבחור בית אבות שמעניק סיוע בכל מה שצריך. בתי אבות רבים מעניקים סיוע בדברים הכי קטנים החל מליווי לקופת החולים כשיש תור, ניקיון החדר מתי שעולה צורך ואם יש
צורך בטיפול רפואי מתמשך כמו פיזיותרפיה או בדיקות שונות הן יתאפשרו בקלות.

חוגים לגיל השלישי במוסד הסיעודי

בית אבות צריך להיות מקום שבו המבוגר ישמח להיות ולכן יש צורך בסדר יום חברתי מאוד. כולנו אנשים חברתיים שצריכים את הפעילויות אפילו במשחקי החברה הפשוטים ביותר. מנגנון כזה שיכול להכיר בין אותם גילאים וליצור יחד חוגים חברתיים חדשים הוא דבר מעולה לכל אחד ולכן הוא קריטריון חשוב מאוד בבית אבות בעיקר אצלנו במול כרמל.

מעוניינים להתרשם מבית אבות סיעודי בקיבוץ? מוזמנים ליצור קשר לפרטים נוספים!

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

דילוג לתוכן