לוגו הדר בית אבות

עומד בסטנדרט חווית שירות
מזווית הדיירים ובני המשפחה
ומשתייך לנבחרת בתי אבות המובילים
ברמת איכות השירות

073-7820001

כך ניתן למצוא בית אבות באזורך

בחירת בית אבות היא אחת מהבחירות הקשות ביורת שתצטרכו לקבל. ההחלטה צריכה להיעשות ביחד עם הילדים וההורים כדי לגבש החלטה משותפת כאשר יש מספר קריטריונים שצריך להתשחב בהם.

בית אבות בצפון מול כרמל

בית האבות צריך להיות איכותי ונעים לשהייה, בעל היבט חברתי חזק מאוד כדי לאפשר היכרויות חדשות ושגרה נעימה עם מסגרת מבדרת וכמובן היצע רפואי גדול מאוד לכל טיפול סיעודי או שיקומי לפי הנדרש.


בית אבות ראוי ואיכותי

ההיבט הכי חשוב בכל הסיפור של בחירת דיור מוגן הוא המיקום. כל אחד רוצה שאבא, אימא, סבא או סבתא יישארו קרוב אליו ולכן יש צורך לצמצם את האפשרויות לאזור מסוים. בית אבות בצפון, בדרום, במרכז ובכל מקום בארץ מציעים מגוון אפשרויות וצריך לבחור בין כולם.


בחירת בית אבות

  • כדי למצוא בית אבות איכותי באזור מגורכם יש צורך לחפש באתרי האינטרנט הרבים כדי להכיר כמה שיותר. בכל מקום קיים דיור מוגן אך חשוב מאוד לראות מה בדיוק נדרש לשהות הטובה ביותר עבור היקיר שלנו. יש בתי אבות סיעודיים לצד בתי אבות ששמים יותר דגש על הצד הרפואי, בתי אבות יוקרתיים לצד בתי אבות שנמצאים בקיבוץ. ישנם בתי אבות שהצוות שלהם צעיר ורענן לצד בתי אבות שמספקים צוות רדום או לא מובן. חיפוש באינטרנט ייתן לכם את כל האפשרויות ומהם תוכלו לבחור מי המומלצים ביותר.
  • אחרי שצמצמתם את הבחירה שלכם לבית אבות בצפון או בדרום הגיע הזמן לקפוץ אליהם לביקור. בביקור תוכלו להתרשם מהמתקנים שיש להם, מהחדרים השונים שהם מציעים וכמובן גם מאחד הקריטריונים החשובים ביותר, העלות. בתי אבות יכולים להשתנות בעלויות שלהן ממקום למקום לפי מיקום גיאוגרפי וכך בית אבות בצפון או בדרום לא יעלה כמו בית אבות בתל אביב.

לקבץ את כל מה שיש ברשותכם לשאול

בבחירת דיור מוגן ליקירכם אסור שיהיו לכם פשרות. חשוב מאוד לשאול כל מה שיש לכם לשאול גם אם מדובר בבית אבות בצפון שהוא היחיד שנראה לכם טוב. אסור להתפשר על איכות השהות של היקר לכם מכול ולמצוא את המקום הכי טוב בהסכמה מלאה וללא חרטות. מול כרמל מציע לכם בית אבות בצפון באווירה רגועה ביותר שמספק את כל השירותים הדרושים ומעבר.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

דילוג לתוכן