לוגו הדר בית אבות

עומד בסטנדרט חווית שירות
מזווית הדיירים ובני המשפחה
ומשתייך לנבחרת בתי אבות המובילים
ברמת איכות השירות

073-7820001

כך תבחרו בית אבות סיעודי מתאים ליקירכם

הרגע שבו אנחנו מבינים שהמקום המתאים והאיכותי ביותר עבור אדם יקר לכם הוא בית אבות סיעודי, הוא רגע לא פשוט כלל וכלל. עם זאת, מדובר גם ברגע שחשוב להיות מוכנים וערוכים אליו, ולדעת כיצד לבחור את הבית המתאים ביותר לאדם היקר לכם.

בית אבות סיעודי בצפון - מול כרמל

מסגרת סיעודית נכונה – בית אבות סיעודי

העולם שבו אנחנו חיים כיום הוא עולם מתקדם ביותר מבחינה רפואית וטיפולית, וכתוצאה מכך אנחנו חיים יותר זמן מאי פעם בעבר. עם זאת, הגילאים המתקדמים והמצבים הרפואיים שבהם אנחנו יודעים לטפל מובילים גם למצב שבו אנשים רבים זקוקים עם הזמן לטיפול סיעודי צמוד. במצבים כאלה, ההחלטה הנכונה ביותר במקרים רבים היא להעביר את יקירינו למוסד סיעודי, וזו החלטה לא פשוטה שצריך לדעת כיצד לבצע בצורה נכונה.


כבוד אדם – בראש ובראשונה

מעבר למקצועיות הבית הסיעודי היא חשובה מאין כמותה, והדבר משתקף במתקנים הרפואיים והסיעודיים וכמובן שגם בצוות המקצועי שבמקום. חשוב שהמסגרת תנהג בכבוד כלפיי כל מטפל באשר הוא. ככל שהמסגרת תהיה נעימה ומקצועית ורב תחומית יותר, לא רק בתחום הסיעוד אלא גם מבחינה רפואית, ערכית, תזונתית ועוד – כך ניתן לדעת שמדובר במוסד סיעודי שמתאים לאיכות החיים של היקרים לנו.

מרחב אישי

גם במוסד סיעודי לתשושי נפש, יש חשיבות עצומה למרחב האישי של הדיירים המטופלים במקום. מצד אחד, החדרים צריכים להיות מרווחים, נוחים ולתת תחושה של בית. מצד שני, הם גם צריכים להיות בטוחים ומתאימים למגורים של מטופלים סיעודיים – ויש למצוא את המוסד הסיעודי בו קיים האיזון העדין והחשוב הזה.

הבית הסיעודי הופך עבור דייריו לבית – ולכן חייב להתאים לכך

ברגע שבו אדם נכנס לבית סיעודי, הבית מהווה עבורו מאותו רגע והלאה את ביתו הלכה למעשה. לכן, צריך לוודא שמדובר במסגרת מתאימה לכך, מבחינת איכות חיים ומתקנים שמתאימים לאיכות חיים גבוהה של בית, גם במסגרת סיעודית שכזו. החל בחדר האוכל, דרך חוגים והעשרות ועד כל פרמטר אחר שחשוב במסגרת הביתית והתומכת של המטופל הסיעודי.

מחפשים מסגרת סיעודית לאנשים היקרים לכם? בואו להתרשם

מול כרמל היא מסגרת דיור מוגן ובית אבות סיעודי לתשושי נפש ברמה הגבוהה ביותר עבור קשישים, הממוקם באזור הצפון. אם אתם מחפשים את הבית הסיעודי האיכותי והמתאים ביותר ליקירכם – אנחנו נתאים לכל דייר ומטופל את המסגרת האישית והאיכותית ביותר.

מעוניינים לשמוע עוד פרטים אודותינו? רוצים סתם לקבל שיחת ייעוץ?
מול כרמל תשמח לעמוד לשירותכם תמיד!

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

דילוג לתוכן